TR
TR
×

(2 HAZİRAN - 10 HAZİRAN 2022) FİNAL SINAV PROGRAMI

 

(2 HAZİRAN - 10 HAZİRAN 2022) FİNAL SINAV PROGRAMI 
 Final Exam TIMETABLE (Between 2nd of JUNE & 10th of JUNE)
COURSE CODECOURSE NAMEtime/day  GÜN- SÜREplace  YER
 ANE108 ANE108 ENFEKSİYON HASTALIKLARI  (SMY204)10.06.2022 CUM. 11.30-12.30ARABAHMET amphitheater
AMH200Hasta Hakları10.06.2022 CUM. 14:00-15:00ARCH STUDIO
ANE102ANESTEZİ UYGULAMA II09.06.2022 PERŞ. 11.00-12.0055/57 SOCIALSPACE
ANE104 ANE104 SİSTEM HASTALIKLARI (EH212)08.06.22 ÇARŞAMBA 14:00-15:00 ARABAHMET amphitheater
ANE106ANE106 ANESTEZİ FARMAKOLOJİSİ10.06.2022 CUM. 9:30-10:30 ARABAHMET amphitheater
ANE202MESLEKİ İNGİLİZCE 07.06.22 SALI 15:00-16:30 KC1+KC2
ANE204KLİNİK ANESTEZİ09.06.2022 PERŞ. 09.00-10:0055/57 SOCIALSPACE
ANE206ANESTEZİ CİHAZ VE EKİPMANLARI09.06.2022 PERŞEMBE 13:00-14:0055/57 SOCIALSPACE
ARC111 ARchitectural Drawing II07.06.2022 TUESDAY 11:00-13:00OFFICE
ARC122Building Technology II07.06.2022  TUESDAY 11:00-13:00OFFICE
ARC134ARC134 Prog & Architecture08.06.22  WEDNESDAY  10:00 - 13:00VICTORIA 2/4
ARC142HISTORY OF MODERN ARCHITECTURE03.06.2022 FRIDAY  11:00-12.00VICTORIA 2/1
ARC202Architectural Design Studio II07.06.2022  tuesday 10:00 - 11:00VICTORIA 2/3
ARC211Digital Design & presentation I- II08.06.22   WEDNESDAY  14.00-17:00COMP LAB
ARC212Digital Design & presentation I- II08.06.22  WEDNESDAY  14.00-17:00COMP LAB
ARC252ARC252 Environmental Design Systems06.06.22  monday 09:00 - 12:00VICTORIA 2/1
 ARC301Architectural Design Studio III07.06.2022  tuesday 10:00 - 11:01ARCHSTUDIO
 ARC302Architectural Design Studio IV07.06.2022  tuesday 10:00 - 11:00ARCHSTUDIO
ARC333ARC333 Practicing Urban Design03.06.2022 FRIDAY  09:00- 11:30VICTORIA 2/2
ARC341Çevre Tasarımına Giriş 10.06.2022 THURSDAY 10:00-12:00ofis
ARC372 Principles of Restoration and Conservation07.06.2022 tuesday 11:00 - 13:00OFFICE
ARC401Architecture Design Studio V07.06.2022 tuesday 10:00 - 11:01Victoria 3/1- 3/2
ARC402Graduation Project07.06.2022 tuesday 10:00 - 11:00Victoria 3/1- 3/2
ARC403Graduation Research and Preperation02.06.2022 THURSDAY 10:00 - 13:00Victoria 3/1- 3/2
ARC405Research Techniques & Methods06.06.22  monday 14.00-15:00OFFICE
ARC412PORTFOLIO & PRESENTATION07.06.2022  TUESDAY 11:00-13:00OFFICE
ARC434ARC434 Facade Design03.06.2022 FRIDAY   12:00- 15:00VICTORIA 2/1
ARC482ARC482 Professional Practice -08.06.22  WEDNESDAY 14:00 - 16:00ARCH STUDIO
ARI102Ballı Bitkiler Ve Polinasyon03.06.2022 CUM. 13:00-14:00KC7
ARI208Projelendirme ve Fizibilite Raporu07.06.22 Salı 11:00-13:00Meeting room 
ARI210Bal Arısı Hastalıkları03.06.2022 CUM. 15:00-14:00KC7
ARI202Arıcılıkta Mevsimsel Çalışmalar II06.06.22 pazartesi   16:00-18:00KC2
ARI204Ana Arı Üretim Tekniği06.06.22 PAZARTESİ 18:00-20:00KC2
ARI206Arıcılık Ürünlerinin Üretimi, İşleme ve Muhafaza Yöntemleri10.06.2022 CUM. 17:00-19:00KC2
ARI214Arıcılık Uygulaması III04.06.2022 C.TESİ 10:00-14:00UYGULAMA ALANI
ARI212Arıcılıkta Yapay Tohumlama09.06.2022 Perşembe 10:00-11:00KC9
AS108MENÜ PLANLAMA07.06.22 Tuesday 09:11:00KAU MUTFAK
AS110PİŞİRME YÖNTEMLERİ-II07.06.22  salı 11:00-13:00KAU MUTFAK
AS112AS112 HİJYEN VE SANİTASYON08.06.2022 ÇARŞAMBA 10:00-11.00KC2
AS114YÖRESEL MUTFAKLAR07.06.22  salı13:00-15:00KAU MUTFAK
AS202ZİYAFET MUTFAĞI10.06.2022 CUM. 09:00-11:00KAU MUTFAK
AS204DÜNYA MUTFAKLARI10.06.2022 CUM. 11:00-13:00KAU MUTFAK
AS206MESLEKİ YABANCI DİL-II07.06.22 SALI 15:00-16:30 KC1+KC2
AS208İşletme Yönetimi-II08.06.22  ÇARŞAMBA 14:00-15:00KC5
AS210MUTFAK ÇEŞİTLERİ10.06.2022 CUM. 13:00-15:00KAU MUTFAK
BUS108Principles of Management03.06.2022 FRIDAY   10:00-13:00VICTORIA 3
BUS112BUS112 Principles of Economics II06.06.22  MONDAY 11:00-12:00VICTORIA 3
BUS204BUS204 Financial Accounting II02.06.2022 THURSDAY 14:00-15:00KC6
BUS206BUS206 Statistics II (IHM102)06.06.22  MONDAY 15:00-16:00ARCH STUDIO
BUS208BUS208 Business Law06.06.22  MONDAY  09:00- 11:00KC10 LAW- COURTROOM
BUS212BUS212 Macroeconomics02.06.2022 THURSDAY  10:00-13:00KC3
BUS302BUS302 E-Commerce (IHM408)02.06.2022 THURSDAY 11:00-12:00KC5
BUS304BUS304 Operations Management08.06.22 WEDNESDAY 11:00-12:00KC7
BUS332BUS332 Marketing Management06.06.22  MONDAY  11:00-13:00KC5
BUS334BUS334 Research Methods 06.06.22  monday 14.00-15:00OFFICE
BUS336BUS336 Financial Management08.06.22 WEDNESDAY 14:00-15:00 kc3TUTORIAL (contact with advisor)
BUS401INTERNATIONAL BUSINESS09.06.2022 THURSDAY  14:00-15:00TUTORIAL (contact with advisor)
BUS404BUS404 Risk Management07.06.2022 TUESDAY 15:00-16:00KC7
BUS431BUS431 Marketing Research 08.06.22  WEDNESDAY   10:00-11:00OFFICE
BUS435BUS435 Production Management03.06.2022 FRIDAY  10:00-11:00OFFICE
BUS436 BUS436 Innovation Management08.06.22 WEDNESDAY 14:00-15.00KC3
TBUS436INOVASYON YÖNETİMİ08.06.22  WEDNESDAY 13:00-15.00
CFA312Kurgu II09.06.2022 PERŞEMBE10:00-11:00Ofis
CS202Communications Skills II (LAW110)07.06.22 TUESDAY 13:00-15:00 KC1
ÇİN102Temel Tasarım09.06.2022 PERŞEMBE 10:00-13:00ARCH STUDIO
ÇİN105SERAMİK HAMMADDELERİ28.05.22 PAZARTESİ 14:00-15:00VICTORIA 39
ÇİN108CAM ve ÇİNİ SANATI TARİHİ07.06.22 SALI 11:00-13:00VICTORIA 39
ÇİN112 TEKNİK RESİM  VE PERSPEKTİF II08.06.22  ÇARŞAMBA 10:00-13.00OSMAN KETEN ATOLYESİ
ÇİN114SERAMİK UYGULAMA II  08.06.22  çarşamba 14:00-15:00VICTORIA 39
ÇİN202ALÇI MODEL, ŞEKİLLENDİRME VE KALIP UYGULAMALARI II07.06.22  SALI 17:00GARDEN
ÇİN204Bilgisayar Destekli Tasarım08.06.22  Çarşamba 10:00-13:00ARCH STUDIO
ÇİN206PORTFOLIO07.06.2022  TUESDAY 11:00-13:00OFFICE
ÇİN210MODÜLER SERAMİK10.06.2022 CUM. 16.00-18:00GARDEN
ÇİN212ENDÜSTRİYEL SERAMİK  TASARIMI  II07.06.22  SALI 17:00GARDEN
ÇİN214SERAMİK UYGULAMA IV08.06.22  çarşamba 14:00-15:00VICTORIA 39
ÇOG102ÇOG102 ÇOCUK GELİŞİMİ II10.06.2022 CUM.11:00-13:00MEETINGROOM
ÇOG104ÇOG104 ÖZEL EĞİTİM II09.06.2022 PERŞEMBE 10:00-11:00MEETINGROOM
ÇOG106ANA BABA EĞİTİMİ08.06.22 ÇARŞAMBA 11:00-12:00MEETINGROOM
ÇOG108ÇOG108 ÖĞRENME VE ÖĞRETME TEKNİKLERİ06.06.22  PAZARTESİ 14:00-15:00KC7
ÇOG110ÇOG110 ÇOCUK VE MÜZİK07.06.22  SALI 10:00-10:45MEETINGROOM
ÇOG112OKUL ÖNCESİ EĞİTİMDE PROGRAM GELİŞTİRME06.06.22   pazartesi 11:00-12:00MEETINGROOM
ÇOG202ÇOG202 ÇOCUK HAKLARI VE KORUMA06.06.22  PAZARTESİ 13:00-15:00 MEETINGROOM
ÇOG203Çocuk ve Drama08.06.22 ÇARŞAMBA 14:00-14:4555/57 SOCIAL SPACE
ÇOG204ÇOCUK EDEBİYATI VE MEDYA09.06.2022 PERŞEMBE 14:00-15:00MEETINGROOM
ÇOG205Çocuk ve Oyun09.06.2022 PERŞEMBE 11:00-11.45MEETINGROOM
ÇOG210ÇOCUK BESLENMESİ10.06.2022 CUM. 10:00-11:00MEETINGROOM
ÇOG209ÇOCUKTA BİLİM VE TEKNOLOJİ10.06.2022 CUM. 11:00-12:00MEETINGROOM
EFL102English II07.06.2022 TUESDAY 15:00-16:00ARABAHMET AMPHI THEATRE
EGL102English II09.06.2022 THURSDAY  15:30- 16.30KC1
EFSB1 English Foundation School B102.06.2022 THURSDAY 09.30-12:30KC1
EFSA2ENGLISH FOUNDATION SCHOOL A208.06.22  WEDNESDAY 10:00-12:00KC1
EFSA1ENGLISH FOUNDATION SCHOOL A109.06.2022 THURSDAY 10:00-12:00KC1
EGT106EGT106 EĞİTİM SOSYOLOJİSİ08.06.22  WEDNESDAY 15:00-15.30KÜTÜPHANE
EH102 EH102 TEMEL HALK SAĞLIĞI08.06.22  ÇARŞAMBA 09.30-10.3055/57 SOCIALSPACE
EH104EH104 ECZANE HİZM. İLAÇ BİLGİSİ06.06.22 PAZARTESİ 09:30-10:3055/57 SOCIAL SPACE
EH106EH106 MEDİKAL ÜRÜNLER06.06.22  PAZARTESİ 13:00-14:0055/57 SOCIAL SPACE
EH202ECZANE MESLEKİ UYGULAMA II10.06.2022 CUM. 09:00-17:00RAPOR TESLİMİ
EH204EH204 TOKSİKOLOJİ07.06.22 SALI 09:30-10:3055/57 SOCIAL SPACE
EH206EH206 ECZANE KAYITLARI VE STOK07.06.22 SALI  11:30-12.3055/57 SOCIAL SPACE
EH208EH208 TIBBİ BİTKİSEL ÜRÜNLER07.06.22 SALI 13:30-14:3055/57 SOCIAL SPACE
EH210EH210 PRATİK İLAÇ BİLGİSİ II07.06.22 SALI  15.30-16.3055/57 SOCIAL SPACE
EH212EH212 HASTALIKLAR BİLGİSİ (ANE104)08.06.22 ÇARŞAMBA 14:00-15:00 ARABAHMET amphitheater
FSH104Fashion Painting and Illustration09.06.2022 Perşembe 14:00-17:00Moda studio
FSH108Mold Design I11.04.22  Pazartesi 10:00-13:00Moda studio
FSH203Clothing Creation Technics I11.04.22  Pazartesi 14:00-17:00Moda studio
FZT102HİDROTERAPİ-BALNEOTERAPİ08.06.22  ÇARŞAMBA 9:30-10:15fizyoterapi lab
FZT104FİZYOTERAPİDE ORTEZ VE PROTEZ KULLANIMI08.06.22  ÇARŞAMBA 11:00-11.45fizyoterapi lab
FZT106KİNEZYOLOJİ07.06.22 SALI 09:30-10:15fizyoterapi lab
FZT108FİZYOTERAPİ YÖNTEMLERİ07.06.22 SALI 11:00-11:45fizyoterapi lab
FZT110KAS İSKELET SİSTEMİ ANATOMİSİ06.06.22 PAZARTESİ 11.00-11.45fizyoterapi lab
FZT202MESLEKİ UYGULAMAVİZE SONRASI HAFTADA 5 GÜN gözetmenlikhastane uygulama
FZT204MASAJ TEKNİKLERİ VE UYGULAMA06.06.22 PAZARTESİ  09:30-10:15fizyoterapi lab
FZT206MESLEKİ İNGİLİZCE II07.06.22 SALI 15:00-16:30 KC1+KC2
FZT210KAS İSKELET SİSTEMİ ANATOMİSİ06.06.22  PAZARTESİ 11:00-13:00fizyoterapi lab
HALK102Bütünleşik Pazarlama İletişimi07.06.22 SALI 14:00-15:00ofis
HALK104Etkili Sunum Teknikleri07.06.22 SALI 14:00-15:00ofis
HALK106Halkla İlişkiler YönetimiPerşembe 11:00-12:00ofis
HALK108Marka Ve Marka YönetimiPerşembe 11:00-12:00ofis
HALK202HALKLA İLİŞKİLER KAMPANYALARI07.06.22 SALI 14:00-15:00ofis
HIS104HIS104 World History& Civilizations08.06.22 WEDNESDAY 09:00-12:00KC6
IHM102IHM102 Statistics for Tourism (BUS206)06.06.22  MONDAY 15:00-16:00ARCH STUDIO
IHM106IHM106 The Business of Tourism03.06.2022 FRIDAY  14:00-17:00 KC6
IHM108IHM108 HACCP & TQM Application in Tourism.02.06.2022 THURSDAY  10:00-11:00KC6 
IHM202Hospitality Acoounting & Cost Control03.06.2022 FRIDAY  10:00-11:00kc3
IHM208IHM208 Nutrition & Sanitation.07.06.2022  TUESDAY  14:00-15:00KC5
IHM210IHM210 Tourism Economics (BUS212)09.06.2022 THURSDAY  10:00-13:00KC3
IHM302IHM302 Beverage Culture.07.06.2022 TUESDAY 10:00-11:00 KC5
IHM306IHM306 Marketing Research in Hospitality  06.06.22  MONDAY  11:00-13:00KC5
IHM308IHM308 Culinary Practices 2.08.06.22  WEDNESDAY  10:00-11:00 KC5
IHM310IHM310 International Hotel MGMT09.06.2022 THURSDAY  14:00-17.00KC3
IHM406IHM406 Catering Management.02.06.2022 THURSDAY  14:00-15.00KC5
IHM408IHM408 Hospitality E-Tourism Applic.02.06.2022 THURSDAY 11:00-12:00KC5
IHM410IHM410 Tourism Seminar.09.06.2022 THURSDAY  15:00-16.00KC5
IRE102Intro to International Relations06.06.22  MONDAY 14.00- 15:00KC6
IRE206Third World Politics06.06.22 MONDAY 10.00- 11:00KC6
IRE312Foreign Policy Analysis07.06.22 salı 10:00-11:00KÜTÜPHANE
IRE404IRE404 EU Studies08.06.22  WEDNESDAY  10:00-13:00KC10 LAW COURTROOM
IRE408IRE408 Conflict Studies & Dispute Settlement08.06.22  WEDNESDAY  14:00-17:00KC4
IRE412IRE412 US Foreign Policy10.06.2022 CUM.14:00-16:00KC2
İAY118İAY 118 AFET BİLGİSİ10.06.2022 CUMA. 14:00-14:45COMP LAB
İAY208İAY 208 AFETLERDE SALGIN HASTALIKLAR06.06.22  PAZARTESİ 14.00-15.00KC5
İAY102İAY102 ACİL HASTA BAKIMI II06.06.22  PAZARTESİ 09.30-10.3055/57 SOCIAL SPACE
İAY104ACİL SAĞLIK HİZMETLERİ II07.06.22 SALI  13:00-13:5055/57 SOCIAL SPACE
İAY106FARMAKOLOJİ06.06.22 PAZARTESİ 11:30-12:3055/57 SOCIAL SPACE
İAY108BEDEN EĞİTİMİ VE VÜCUT GELİŞTİRME II6 Haziran 2022 Pazartesi 14:00-14:5055/57 social space
İAY203İAY203 RESÜSİTASYON07.06.22 SALI 10:00-10:4555/57 SOCIAL SPACE
İAY206İAY206 BEDEN EĞİTİMİ VE VÜCUT GELİŞTİRME IV08.06.22  WEDNESDAY  10:00-10:5055/57 SOCIAL SPACE
 İÇMT102İç Mimarlık Tasarım Stüdyosuna Giriş  07.06.22 SALI 10:00-11:00VICTORIA 2/1  &  2/2
İÇMT112 Mimari Çizim II07.06.22 SALI 11:00-12:00OFİS
İÇMT114İÇMT114 Maket ve Model Yapımı10.06.2022 CUM. 10.00-13.00VICTORIA39
İÇMT122Dekorasyonda Üretim Teknikleri-II07.06.22SALI 11:00-12:00OFİS
İÇMT132Renk Teorisi03.06.2022 FRIDAY  14:00-15:00VICTORIA 3/1 - 3/2
İÇMT168İç Mekanda Ergonomi06.06.22  pazartesi 14:00-15:00VICTORIA 2/1
İÇT101İç Mekan Tasarımı-I07.06.22 SALI 10:00-11:00VICTORIA 2/1  &  2/2
İÇT102 İç Mimarlık Tasarım Stüdyosuna Giriş  07.06.22 SALI 10:00-11:00VICTORIA 2/1  &  2/2
İÇT104Çevre Tasarımına Giriş 10.06.2022 cuma 10:00-12:00ofis
 İÇT111Mimari Çizim I07.06.22SALI 11:00-12:00OFİS
 İÇT112Mimari Çizim II07.06.22SALI 11:00-12:00OFİS
  İÇT121Yapı Teknolojisi I07.06.22 SALI 11:00-12:00OFİS
  İÇT122Yapı Teknolojisi II07.06.22 SALI 11:00-12:00OFİS
İÇT132Renk Teorisi10.06.2022 CUM. 14:00-15:00VICTORIA 3/1 - 3/2
İÇT142  Modern Mimarlık Tarihi/  10.06.2022 CUM. 10:00-11.00VICTORIA 2/1
İÇT201İç Mimarlık Tasarım Stüdyosu I07.06.22 SALI 10:00-11:00VICTORIA 2/4
İÇT202İç Mimarlık Tasarım Stüdyosu II07.06.22 SALI 10:00-11:00VICTORIA 2/4
İÇT204Çevre ve Bitki Tasarım Projesi10.06.22 frıday 10:00-12:00ofis
İÇT212Digital Tasarım  & Sunum II08.06.22  WEDNESDAY 14.00-17:00COMP LAB
İÇT252Çevresel Kontrol Sistemleri06.06.22  monday 09:00 - 12:00VICTORIA 2/1
İÇT301İç Mimarlık Tasarım Stüdyosu IV07.06.22 SALI 10:00-11:00 VICTORIA 3/2
İÇT342  Moduler Sistemler ve Ergonomi 06.06.22  pazartesi 14:00-17:00VICTORIA 2/1
İÇT372 Koruma ve Restorasyon07.06.22 SALI 11:00-12:00OFİS
KAM102Kamu Yönetimine Giriş06.06.22  PAZARTESİ 10:00-13:00ONLINE
KAM206KAM206 Anayasa Hukuku06.06.22  PAZARTESİ 11:00-13:00KC3
LAW102LAW101 English Legal Method II07.06.2022  TUESDAY 09:00- 11:00 KC3
LAW104LAW104 Constitutional and Admin Law II06.06.22  MONDAY  16:30-18:00 KC3
LAW106LAW106 Legal Philosophy II08.06.22  WEDNESDAY 16:30-18:00KC1
LAW108LAW108 Legal Res. and Writing II07.06.2022  TUESDAY 11:00 -13:00 KC3 
LAW110Communication & Study Skills II (CS202)07.06.22 TUESDAY 13:00-15:00 KC1
LAW402LAW401 Company Law II06.06.22  monday 13:30-15:30KC10-COURTROOM
LAW404LAW403 Commercial Law II08.06.22  WEDNESDAY13:30-15:30KC10-COURTROOM
LAW406LAW405 Public International Law II06.06.22   MONDAY  15:30-17:30KC10-COURTROOM
LAW408LAW408 EVIDENCE& CIVIL PROCEDURE II08.06.22 WEDNESDAY  15:00-17.30KC10-COURTROOM
MAT102MAT102 Business Mathematics ll06.06.22  MONDAY 11:00-12:30VICTORIA 3
MED104Foto-Grafik 08.06.22  Çarşamba 10:00-13:00ARCH STUDIO
MED112Temel Tasarım09.06.2022  PERŞEMBE 10:00-13:00ARCH STUDIO
MED142Modern Sanat Tarihi06.06.22 PAZARTESİ 13:00-14:00Victoria3
MED202Görüntü Estetiği06.06.22  PAZARTESİ 10:00-13:00VICTORIA 3/2
MED206Görsel Tasarım II08.06.22   Çarşamba 14:00-17:00VICTORIA 2/4
MED208Film Yapım Teknikleri06.06.22 PAZARTESİ 14:00-17:00VICTORIA 2/4
MED210Tipografi09.06.2022  Perşembe 10:00-13:00Victoria 3/2
MED301Görsel Medya Analizi07.06.22 SALI 10:00-11:00ONLINE
MED305Yeni Medya Tasarımları02.06.2022 Perşembe 14:00-17:00Victoria 3/2
MED310MED310 Web Tasarımı 08.06.22   ÇARŞAMBA 10:00-11:00COMP LAB
MED318MED318 Sanat ve Estetik  07.06.22 salı 14:00-16:00kc3
MED241çAĞDAŞ sANAT kURAMLARI06.06.22  PAZARTESİ 10.00-12.00ONLINE
MED402Kitle İletişim Kuramları06.06.22  pazartesi 10:00-13.00ONLINE
MEDU550MEDU550 YÖNETİM KURAMLARI 10.06.2022 CUM. 17:00-20:00KC3
MEDU562EĞİTİM DENETİMİNDE YENİ YAKLAŞIMLAR09.06.2022  PERŞEMBE 17:00-20:00OFİS
PA1043D Design03.06.2022 FRIDAY  10.00-13.00VICTORIA39
PA112   Drawing II08.06.22  ÇARŞAMBA 11:00-13.00 OSMAN KETEN ATOLYESİ
PA132Color Theory & Practice10.06.2022 CUM. 14:00-15:00VICTORIA 3/1 - 3/2
PA142PA142 History of Modern Art06.06.22  PAZARTESİ 11:00-13:00online
PA146PA146 Illustration & Design10.06.2022 FRIDAY  10:00-11:00COMP LAB
PA1O1Foundation Studio /  Introduction to Art Studio  09.06.2022  PERŞEMBE 10:00-13:00VICTORIA 39
PA222PA222 ADVANCED PAINTING10.06.2022 FRIDAY 14:00-16:00VICTORIA 3/1 - 3/2
PA301 PA302Art Studio IV - V09.06.2022  PERŞEMBE 10:00-13:00VICTORIA 39
PA312PA312 Visual Codes03.06.2022 FRIDAY  10:00-13.00KC6
PA332PA332 Art in Context 08.06.22   WEDNESDAY 14.00 -17:00KC2
PA403PA403 Graduation RESEARCH & PREPARATION06.06.22  monday 14.00-15:00OFFICE
PA442Critical Practices03.06.2022 FRIDAY  14:00-16.00OFFICE
POD104AYAK ORTOPEDİSİ09.06.2022 PERŞEMBE 09.30-10:15FİZYOTERAPİ LAB
POD106POD106 PATOLOJİ10.06.2022 CUM. 14:00:00ONLINE
POD108PODOLOJİ UYGULAMALARI II04.06.2022 C.TESİ  09:00-13:00KC1 PODOLOJI LAB
POD202POD202 AYAK SAĞLIĞI07.06.22 SALI  14:00ONLINE
POD204POD204 PODOLOJİ UYGULAMALARI IV04.06.2022   C.TESİ   09:00-13:01KC1 PODOLOJI LAB
POD102POD102 HASTALIKLAR BİLGİSİ08.06.22 ÇARŞAMBA 14:00-15:00 ARABAHMET KÜLTÜREVİ
POD206POD206 DİYABET VE AYAK SAĞLIĞI II06.06.2022 PAZARTESİ 14:00ONLINE
POLS413POLS413 Contemporary Human Rights07.06.22 salı 14:00-15:00KC4
POLS415Political Parties&Election Systems09.06.2022 THURSDAY  10:00-13:00KC4
POLS417Contemporary Political Theory02.06.2022 THURSDAY  14:00-17:00ONLINE
PUB102Introduction to Public Administration09.06.2022 THURSDAY  10:00-13:00KC10 LAW-COURTROOM
SİY304Siyasi İdeolojiler09.06.2022 THURSDAY  10:00-13:00KC10 LAW-COURTROOM
PUB402Comparative Public Administration07.06.22 SALI 10:00-11:00 ONLINE
PUB306Research Methods06.06.22  monday 14.00-15:00OFFICE
RPD102RPD102 FİZYOLOJİK PSİKOLOJİ08.06.22   ÇARŞAMBA 11:00-12:00KC4
RPD104RPD104 GELİŞİM PSİKOLOJİSİ I06.06.22  PAZARTESİ 14:00-15:00KC4
RPD106RPD106 OKULLARDA REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMA07.06.22 SALI 11:00-12:30KC4
RPD108RPD108 İNSAN İLİŞKİLERİ VE İLETİŞİM07.06.22 SALI 09:00-10:00KC4
RPD204YAŞAM DÖNEMLERİ  VE UYUM SORUNLARI07.06.22 SALI 15:00-17:00OFİS
RPD316 RPD316 ANA-BABA EĞİTİMİ08.06.22  çARŞAMBA  11.00-12:00MEETINGROOM
RPD308MESLEKİ REHBERLİK UYGULAMA II09.06.2022 THURSDAYOFİS
RPD402RPD402 ÇOCUK HUKUKU06.06.22  PAZARTESİ 13:00-15:00 MEETINGROOM
RPD404RPD404 TRAVMA SONRASI PSİKOLOJIK DANIŞMA07.06.22 SALI 14:00-15:00MEETINGROOM
RPD410 RPD410 EVLİLİK ÖNCESİ PSİKOLOJIK DANIŞMA 06.06.22  PAZARTESİ 11:00-13:00ofis
RPD412RPD412 HASTANEDE YATAN ÇOCUKLARIN EĞİTİMİ 07.06.22 SALI 11:00-12:00COMP LAB
RPD422OKULLARDA RPD UYGULAMA II09.06.2022  PERŞEMBE 14:00-17:00OFİS
SİY202Siyasal Düşünceler Tarihi07.06.22 SALI 14.00-15:00ONLINE
SİY306Araştırma Yöntemleri08.06.22  ÇARŞAMBA 15.00-16:00MEETINGROOM
SİY323SİY323 AVRUPA İNSAN HAKLARI MAHKEMESİ15.04.22 cuma10:00-12:00KC5
SİY415  SİY415 Siyasi Partiler ve Seçim Sistemleri09.06.2022 PERŞEMBE 10:00-13:00KC4
SİY417Siyasal Teori09.06.2022 PERŞEMBE 14:00-17:00ONLINE
SKP104SAĞLIK HİZMETLERİ VE YÖNETİMİ09.06.2022 PERŞEMBE 11:00 -13:00VICTORIA2 2/4
SKP210SAĞLIK MEVZUATI VE UYGULAMASI06.06.22  PAZARTESİ 13:00-15:00KÜTÜPHANE
SKP212MESLEKİ PROJE06.06.22  PAZARTESİ 09:00-11:00ofis
SKP214SAĞLIK KURUMLARINDA KAYNAK PLANLAMASI06.06.22  PAZARTESİ 15:00-17:00KÜTÜPHANE
SMY102İLKYARDIM08.06.22   ÇARŞAMBA 11.30-12.3055/57 SOCIALSPACE
SMY211SMY211 ARAŞTIRMA YÖNTEM VE TEKNİKLERİ08.06.22  ÇARŞAMBA 15.00-16:00MEETINGROOM
SKP214SAĞLIK KURUMLARINDA KAYNAK PLANLAMASI06.06.22  PAZARTESİ 15:00-17:00KÜTÜPHANE
SÜS202KESME ÇİÇEK YETİŞTİRİCİLİĞİ II06/06/2022 pazartesi 10.00-11.00kc7
SÜS204Dış Mekan Süs Bitkileri Yetiştiriciliği II03.06.2022 CUM. 10:00 - 11:00 KC7
SÜS206İç Mekan Süs Bitkileri Yetiştiriciliği II06/06/2022 pazartesi 12.00-13.00 kc7
SÜS208Süs Bitkileri Zararlıları07.06.22 salı 12:00-13:00kc7
SÜS210Bitki Kompozisyonu07.06.2022  Salı 13:00-14:00KC7
SÜS212Tarım Alet ve Makineleri07.06.2022  Salı 10:00-11:00KC7
NH002National History II10.06.2022 CUM. 13.00-14:00 ARABAHMET KÜLTÜREVİ
TAR102National History II10.06.2022 CUM. 13.00-14:00ARABAHMET KÜLTÜREVİ
TAR104Dünya Tarihi ve Medeniyetler09.06.2022  perşembe 10.00-11:00 VICTORIA3
TBUS212TBUS212 Makro Ekonomi08.06.22   ÇARŞAMBA 10:00 -13:00KC3
TDS 103TIBBİ DÖKÜMANTASYON I07.06.2022   SALI 09:00-11:00comp. lab
TDS212HASTANE İŞLETMELERİNDE BİLGİ İŞLEM09.06.2022  PERŞEMBE 14:00-16:00KC4
TCS202TCS202 İLETİŞİM BECERİLERİ II02.06.2022  PERŞEMBE 10:00-13.00KC7
BİL104BİLGİSAYAR 208.06.22 WEDNESDAY 13:00-13:30VICTORIA3
COMP104Computer Applications II08.06.22  WEDNESDAY 13:00-13:30VICTORIA3
TFL101 / TFL 102TFL 101 / TFL102 Turkish for Foreigners I - II08.06.22 WEDNESDAY 13:30-14:00VICTORIA3
TUR102Türk Dili 210.06.2022 CUM. 16:00-16.30ARABAHMET KÜLTÜR EVİ
TURK002Turkish II10.06.2022 CUM. 16:00-16.30ARABAHMET KÜLTÜR EVİ
ULU102Uluslararası İlişkilere Giriş07.06.2022   salı 10:00-12:00 KC10 / KC5/ KC7
UIY509İleri Araştırma Yöntemleri07.06.2022   salı 17:00-18:00 KC
ULU204Karşılaştırmalı Politika II06.06.22 PAZARTESİ 14:00-17:00ONLINE
IRE308 Global Peace And Security03.06.22 CUMA 12:00-13:00KC2
YBD102YABANCI DİL-II07.06.22 SALI 15:00-17:00 KC1+KC2
YBT104FARMAKOLOJİ06.06.22 PAZARTESİ 11:30-12:3055/57 SOCIAL SPACE