TR
TR
×

KAÜ 2021/2022 BAHAR YARIYILI DERS PROGRAMI

 

2021-22 spring COURSE TIMETABLE
COURSE CODECOURSE NAMEtime/dayplace
EGT106EGT106 EĞİTİM SOSYOLOJİSİÇARŞAMBA 15:00-17:00KÜTÜPHANE
TFL101 / TFL 102TFL 101 / TFL102 Turkish for Foreigners I - IIWednesday 12:00-14:00 E-LearningE-Learning
TURK002Turkish IIweekly E- LearningE- Learning
TUR102Türk Dili 2weekly E- LearningE- Learning
COMP104Computer Applications IIweekly E- LearningE- Learning
BİL104BİLGİSAYAR 2weekly E- LearningE- Learning

EFL101English Ithursday 15:00-17:00 onlineonline
EGL101English Ithursday 14:00-17:00  onlineonline

CS202 LAW110CS202 Communication Skills II (LAW110)tuesday 13:00-15:00 55/57 SOCIAL SPACE
SOCY100SOCY100 Sociology WEDNESDAY 14:00-17.00VICTORIA 3

ANE202MESLEKİ İNGİLİZCE SALI15:00-17:00 55/57 SOCIAL SPACE
FZT 206MESLEKİ İNGİLİZCE IISALI 15:00-17:00 55/57 SOCIAL SPACE
YBD102YABANCI DİL-IISALI 15:00-17:00 55/57 SOCIAL SPACE
AS206MESLEKİ YABANCI DİL-IISALI 15:00-17:00 55/57 SOCIAL SPACE

ARC405 ARC405 Research Techniques & MethodsMONDAY- PAZARTESİ 14:00-17:00VICTORIA 3
BUS334BUS334 Research Methods MONDAY- PAZARTESİ 14:00-17:00VICTORIA 3
TCS202TCS202 İLETİŞİM BECERİLERİ IIPERŞEMBE 10:00-13.00KC7

PA142PA142 History of Modern ArtPAZARTESİ 11:00-13:00online
PA332PA332 Art in Context WEDNESDAY 14.00 -17:00ARCHSTUDIO
PA442Critical PracticesFRIDAY 14:00-16.00OFİS
PA403PA403 Graduation RESEARCH & PREPARATIONMONDAY- PAZARTESİ 14:00-17:00VICTORIA 3
PA101 PA1O2Foundation Studio /  Introduction to Art Studio  PERŞEMBE 10:00-16:00VICTORIA 39
PA1043D DesignFRIDAY 10.00-13.00VICTORIA39
PA112   Drawing IIÇARŞAMBA 11:00-13.00 OSMAN KETEN ATOLYESİ
PA132Color Theory & PracticeFRIDAY/ CUMA 14:00-17:00VICTORIA 3/1 - 3/2
PA146PA146 Illustration & DesignFRIDAY/ CUMA  10:00-13:00COMP LAB
PA312PA312 Visual CodesFRIDAY 10:00-13.00KC6
PA222PA222 ADVANCED PAINTINGFRIDAY/ CUMA 14:00-17:00VICTORIA 3/1 - 3/2
 PA301 PA302Art Studio IV - VPERŞEMBE 10:00-16:00VICTORIA 39
PA401ART STUDIO IVPERŞEMBE 10:00-16:00VICTORIA 39

CFA312Kurgu IIPERŞEMBE10:00-13:00Ofis
MED142Modern Sanat TarihiPAZARTESİ 11:00-13:00ONLINE
MED104Foto-Grafik Çarşamba 10:00-13:00ARCH STUDIO
MED206Görsel Tasarım IIÇarşamba 14:00-17:00VICTORIA 2/4
MED210TipografiPerşembe 10:00-13:00Victoria 3/2
MED305Yeni Medya TasarımlarıPerşembe 14:00-17:00Victoria 3/2
MED202Görüntü EstetiğiPAZARTESİ 10:00-13:00VICTORIA 3/2
MED208Film Yapım TeknikleriPAZARTESİ 14:00-17:00VICTORIA 2/4
MED310MED310 Web Tasarımı ÇARŞAMBA 10:00-13:00COMP LAB
MED318MED318 Sanat ve Estetik  salı 14:00-16:00kc3
MED402Kitle İletişim Kuramlarıpazartesi 10:00-13.00ONLINE
MED301Görsel Medya AnaliziSALI 10:00-13:00ONLINE
 MED112Temel TasarımPERŞEMBE 10:00-16:00ARCH STUDIO

ÇİN202ALÇI MODEL, ŞEKİLLENDİRME VE KALIP UYGULAMALARI IISALI 10:00-13:00VICTORIA 1/3 MOLDING SPACE
ÇİN108CAM ve ÇİNİ SANATI TARİHİSALI 11:00-13:00VICTORIA 39
ÇİN112 TEKNİK RESİM  VE PERSPEKTİF IIÇARŞAMBA 10:00-13.00OSMAN KETEN ATOLYESİ
ÇİN105SERAMİK HAMMADDELERİPAZARTESİ 14:00-16:00VICTORIA 39
ÇİN204Bilgisayar Destekli TasarımÇarşamba 10:00-13:00ARCH STUDIO
ÇİN102Temel TasarımPERŞEMBE 10:00-16:00ARCH STUDIO
ÇİN114 ÇİN214SERAMİK UYGULAMA II  SERAMİK UYGULAMA IVçarşamba 14:00-16:00VICTORIA 39
ÇİN206PORTFOLIOTHURSDAY 15:00-18:00ONLINE
ÇİN210MODÜLER SERAMİKcuma 16.00-18:00VICTORIA 39
ÇİN212ENDÜSTRİYEL SERAMİK  TASARIMI  IISALI 14:00-16:00VICTORIA 1/3 MOLDING SPACE


SERAMİK SERTİFİKA PROGRAMISALI 16:00-19:00Soul of Life Ceramics

SERAMİK SERTİFİKA PROGRAMIçarşamba 16:00-19:00Soul of Life Ceramics

SERAMİK SERTİFİKA PROGRAMIcuma 16.00-19:00Soul of Life Ceramics

ARC202Architectural Design Studio IItuesday 10:00 - 16:00VICTORIA 2/3
ARC111 ARchitectural Drawing IIÇARŞAMBA 14:00- 17:00VICTORIA 2/1
ARC134ARC134 Prog & ArchitectureWEDNESDAY 10:00 - 13:00VICTORIA 2/4
ARC212 İÇT212Digital Design & presentation I  Digital Design & presentation IIWEDNESDAY 14.00-17:00COMP LAB
ARC252ARC252 Environmental Design Systemsmonday 09:00 - 12:00VICTORIA 2/1
Elective ARC333 Practicing Urban DesignFRIDAY 09:00- 11:30VICTORIA 2/2
Elective ARC434 Facade DesignFRIDAY 12:00- 15:00VICTORIA 2/1
ARC412PORTFOLIO & PRESENTATIONTHURSDAY 15:00-18:00ONLINE
ARC372 Principles of Restoration and ConservationTHURSDAY  10:00 - 13:00VICTORIA 2/1
ARC301 ARC302Architectural Design Studio IVtuesday 10:00 - 16:00ARCHSTUDIO
ARC401 ARC402Graduation Projecttuesday 10:00 - 16:00Victoria 3/1- 3/2
ARC403Graduation Research and Preperationthursday 10:00 - 13:00Victoria 3/1- 3/2
ARC405 ARC405 Research Techniques & MethodsMONDAY- PAZARTESİ 14:00-17:00VICTORIA 3
ARC482ARC482 Professional Practice -wednesday 14:00 - 17:00KC2

ICT101  İÇT102  İÇMT102İç Mimarlık Tasarım Stüdyosuna Giriş   İç Mekan Tasarımı-ISALI 10:00-16:00VICTORIA 2/1  &  2/2
İÇT201İç Mimarlık Tasarım Stüdyosu ISALIVICTORIA 2/4
İÇT142  ARC142Modern Mimarlık Tarihi/  HISTORY OF MODERN ARCHITECTUREFRIDAY 10:00-13.00VICTORIA 2/1
İÇT202İç Mimarlık Tasarım Stüdyosu IISALIVICTORIA 2/4
İÇT301İç Mimarlık Tasarım Stüdyosu IVSALIVICTORIA 3/2
İÇT342  Moduler Sistemler ve Ergonomi / pazartesi 14:00-17:00VICTORIA 2/1
İÇT132 İÇMT132Renk TeorisiFRIDAY/ CUMA 14:00-17:00VICTORIA 3/1 - 3/2
İÇMT168İç Mekanda Ergonomipazartesi 14:00-17:00VICTORIA 2/1
İÇT372 Koruma ve RestorasyonTHURSDAY  10:00 - 13:00VICTORIA 2/1
İÇT252Çevresel Kontrol Sistemlerimonday 09:00 - 12:00VICTORIA 2/1
İÇMT114İÇMT114 Maket ve Model YapımıCUMA 10.00-13.00VICTORIA39
İÇMT112 İÇT112Mimari Çizim IIÇARŞAMBA 14:00- 17:00VICTORIA 2/1
İÇMT122  İÇT122Dekorasyonda Üretim Teknikleri-II    Yapı Teknolojisi IIÇarşamba 10:00-13:00VICTORIA 2/1


KAM206KAM206 Anayasa HukukuPAZARTESİ 11:00-13:00KC3
TBUS212TBUS212 Makro EkonomiÇARŞAMBA 10:00 -13:00KC3
HIS104HIS104 World History& CivilizationsWEDNESDAY 09:00-12:00KC6
KAM102Kamu Yönetimine GirişPAZARTESİ 10:00-13:00ONLINE
ULU102Uluslararası İlişkilere Girişsalı 10:00-13:00 KC10 LAW-COURTROOM
ULU204Karşılaştırmalı Politika IIPAZARTESİ 14:00-17:00ONLINE
SİY323SİY323 AVRUPA İNSAN HAKLARI MAHKEMESİcuma10:00-12:00KC5
SİY202Siyasal Düşünceler TarihiSALI 14.00-17:00ONLINE
SİY415  SİY415 Siyasi Partiler ve Seçim SistemleriPERŞEMBE 10:00-13:00KC4
SİY417Siyasal TeoriPERŞEMBE 14:00-17:00ONLINE
IRE102Intro to International RelationsMONDAY 14.00- 17:00KC6
IRE312Foreign Policy Analysissalı 10:00-13:00KÜTÜPHANE
IRE404IRE404 EU StudiesWEDNESDAY 10:00-13:00KC10 LAW COURTROOM
IRE408IRE408 Conflict Studies & Dispute SettlementWEDNESDAY 14:00-17:00KC4
IRE412IRE412 US Foreign PolicyCUMA14:00-16:00KC2
IRE206Third World PoliticsMONDAY 10.00- 13:00KC6
POLS413POLS413 Contemporary Human Rightssalı 14:00-17:00KC4
POLS415Political Parties&Election SystemsTHURSDAY 10:00-13:00KC4
POLS417Contemporary Political TheoryPERŞEMBE 14:00-17:00ONLINE
PUB102Introduction to Public AdministrationTHURSDAY 10:00-13:00KC10 LAW-COURTROOM
PUB306Research Methods

PUB402Comparative Public AdministrationSALI 10:00-13:00 ONLINE

MAT102MAT102 Business Mathematics llMONDAY 09:00-11:00VICTORIA 3
AS208İşletme Yönetimi-IIÇARŞAMBA 14:00-17:00KC5

IHM102IHM102 Statistics for Tourism (BUS206)MONDAY 15:00-17:00ARCH STUDIO
IHM106IHM106 The Business of TourismFRIDAY  14:00-17:00 55/57 SOCIAL SPACE
IHM108IHM108 HACCP & TQM Application in Tourism.THURSDAY 10:00-13:00VICTORIA 3.
IHM202Hospitality Acoounting & Cost Controlfrıday 10:00-13:00kc3
IHM208IHM208 Nutrition & Sanitation.SALI- TUESDAY  14:00-17:00KC5
IHM210IHM210 Tourism Economics (BUS212)THURSDAY 10:00-13:00KC3
IHM302IHM302 Beverage Culture.SALI- TUESDAY 10:00-13:00 KC5
IHM306IHM306 Marketing Research in Hospitality  MONDAY- PAZARTESİ 11:00-13:00KC5
IHM308IHM308 Culinary Practices 2.WEDNESDAY 10:00-13:00 KC5
IHM310IHM310 International Hotel MGMTTHURSDAY 14:00-17.00KC3
IHM406IHM406 Catering Management.THURSDAY 14:00-17.00KC5
IHM408IHM408 Hospitality E-Tourism Applic.THURSDAY10:00-13:00KC5
IHM410IHM410 Tourism Seminar.FRIDAY 14:00-17:00KC5
BUS102BUS102 (BUS108) Principles of Managementfriday  10:00-13:00VICTORIA 3
BUS208BUS208 Business LawMONDAY  09:00- 11:00KC10 LAW- COURTROOM
BUS204BUS204 Financial Accounting IIthursDAY 14:00-17:00KC6
BUS206BUS206 Statistics II (IHM102)MONDAY 15:00-17:00ARCH STUDIO
BUS302BUS302 E-Commerce (IHM408)THURSDAY10:00-13:00KC5
BUS112BUS112 Principles of Economics IIPAZARTESİ 11:00-13:00VICTORIA 3
BUS212BUS212 MacroeconomicsTHURSDAY 10:00-13:00KC3
BUS304BUS304 Operations Managementwednesday 11:00-13:00KC7
BUS332BUS332 Marketing ManagementMONDAY- PAZARTESİ 11:00-13:00KC5
BUS336BUS336 Financial Managementwednesday 15:00-17:00 kc3TUTORIAL (contact with advisor)
BUS403BUS403 Globalization & Economic IntegrationTHURSDAY 14:00-17:00TUTORIAL (contact with advisor)
BUS404BUS404 Risk ManagementTUESDAY 15:00-17:00KC7
BUS431BUS431 Marketing Research wednesday  09:00-11:00kc4
BUS435BUS435 Production Managementfrıday 10:00-13:00KC10 LAW CLASSROOM
BUS436 BUS436 Innovation ManagementWEDNESDAY 13:00-15.00KC3

İAY102İAY102 ACİL HASTA BAKIMI IIPAZARTESİ 09:00-11:0055/57 SOCIAL SPACE
İAY203İAY203 RESÜSİTASYONSALI 09:00-11:0055/57 SOCIAL SPACE
POD206POD206 DİYABET VE AYAK SAĞLIĞI IIPERŞEMBE 09:00-11:00onlıne
POD106POD106 PATOLOJİPERŞEMBE 11:00-12.30onlıne
POD104AYAK ORTOPEDİSİPERŞEMBE 13:30- 15:30onlıne
POD202POD202 AYAK SAĞLIĞIPERŞEMBE 15:30-17:00onlıne
SEÇMELİEH212 HASTALIKLAR BİLGİSİ (ANE104)ÇARŞAMBA 14:00-16:00 ARABAHMET amphitheater
ANE104 ANE104 SİSTEM HASTALIKLARI (EH212)ÇARŞAMBA 14:00-16:00 ARABAHMET amphitheater
SEÇMELİİAY 208 AFETLERDE SALGIN HASTALIKLARPAZARTESİ 14:00-16:00KC5
SEÇMELİEH102 TEMEL HALK SAĞLIĞIÇARŞAMBA 09:00-11:0055/57 SOCIALSPACE
SMY102İLKYARDIMÇARŞAMBA 11:00-13:0055/57 SOCIALSPACE
SKP212MESLEKİ PROJEPAZARTESİ 09:00-11:00ofis
AMH200Hasta HaklarıCUMA 11:00-13:00kc4
SEÇMELİ ANE108 ENFEKSİYON HASTALIKLARI  (SMY204)CUMA 11:00-13:00ARABAHMET amphitheater
SKP216MESLEKİ UYGULAMA danışman ile iletişime geçinizuygulama yeri
EH104EH104 ECZANE HİZM. İLAÇ BİLGİSİPAZARTESİ 09:00-11:0055/57 SOCIAL SPACE
İAY106  YBT104FARMAKOLOJİPAZARTESİ 11:00-13:0055/57 SOCIAL SPACE
EH106EH106 MEDİKAL ÜRÜNLERPAZARTESİ 14:00-16:0055/57 SOCIAL SPACE
EH204EH204 TOKSİKOLOJİSALI 9:00-11:0055/57 SOCIAL SPACE
EH206EH206 ECZANE KAYITLARI VE STOKSALI 11:00-13:0055/57 SOCIAL SPACE
EH208EH208 TIBBİ BİTKİSEL ÜRÜNLERSALI 14:00-16:0055/57 SOCIAL SPACE
EH210EH210 PRATİK İLAÇ BİLGİSİ IISALI 16:00-18:0055/57 SOCIAL SPACE
ANE106ANE106 ANESTEZİ FARMAKOLOJİSİCUMA 9:00-11:00 ARABAHMET amphitheater
EH202ECZANE MESLEKİ UYGULAMA IICUMA 09:00-17:00UYGULAMA YERINDE 
İAY104ACİL SAĞLIK HİZMETLERİ IIPAZARTESİ 14:00-17:0055/57 SOCIAL SPACE
 İAY206İAY206 BEDEN EĞİTİMİ VE VÜCUT GELİŞTİRME IVÇARŞAMBA 09:00-11:0055/57 SOCIAL SPACE
SEÇMELİİAY 118 AFET BİLGİSİCUMA 14:00-16:00COMP LAB
İAY108BEDEN EĞİTİMİ VE VÜCUT GELİŞTİRME IICUMA 09:00-11:0055/57 social space
İAY 202MESLEKİ UYGULAMA IICUMAuygulama yeri
SKP210SAĞLIK MEVZUATI VE UYGULAMASIPAZARTESİ 13:00-15:00KÜTÜPHANE
SKP214SAĞLIK KURUMLARINDA KAYNAK PLANLAMASIPAZARTESİ 15:00-17:00KÜTÜPHANE
TDS 103TIBBİ DÖKÜMANTASYON ISALI 09:00-11:00comp. lab
SKP104SAĞLIK HİZMETLERİ VE YÖNETİMİPERŞEMBE 11:00 -13:00VICTORIA2 2/4
TDS212HASTANE İŞLETMELERİNDE BİLGİ İŞLEMPERŞEMBE 14:00-16:00KC4
SEÇMELİSMY211 ARAŞTIRMA YÖNTEM VE TEKNİKLERİCUMA 11:00-13:00KC4
SİY306Araştırma YöntemleriCUMA 11:00-13:00KC4
ARI208Projelendirme ve Fizibilite RaporuSalı 11:00-13:00Meeting room (online)
FZT 204MASAJ TEKNİKLERİ VE UYGULAMAPAZARTESİ 09:00-11:00fizyoterapi lab
FZT 210KAS İSKELET SİSTEMİ ANATOMİSİPAZARTESİ 11:00-13:00fizyoterapi lab
FZT 106KİNEZYOLOJİSALI 9:00-11:00fizyoterapi lab
FZT 108FİZYOTERAPİ YÖNTEMLERİSALI 11:00-13:00fizyoterapi lab
FZT 102HİDROTERAPİ-BALNEOTERAPİÇARŞAMBA 9:00-11:00fizyoterapi lab
FZT 104FİZYOTERAPİDE ORTEZ VE PROTEZ KULLANIMIÇARŞAMBA 11:00-13:00fizyoterapi lab
FZT 202MESLEKİ UYGULAMAVİZE SONRASI HAFTADA 5 GÜN gözetmenlikhastane uygulama
RPD106RPD106 OKULLARDA REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMASALI 11:00-13:00KC4
RPD204YAŞAM DÖNEMLERİ  VE UYUM SORUNLARISALI 15:00-17:00OFİS
RPD102RPD102 FİZYOLOJİK PSİKOLOJİÇARŞAMBA 11:00-13:00KC4
RPD308MESLEKİ REHBERLİK UYGULAMA IIPERŞEMBE 14:00-16:00UYGULAMA YERİ
RPD422OKULLARDA RPD UYGULAMA IIPERŞEMBE 14:00-17:00OFİS
SEÇMELİ 6AERPD410 EVLİLİK ÖNCESİ PSİKOLOJIK DANIŞMA PAZARTESİ 11:00-13:00ofis

RPD408RPD408 BİREYLE PSİKOLOJIK DANIŞMA UYGULAMA IIPAZARTESİ 09:00-11:00MEETINGROOM
RPD104RPD104 GELİŞİM PSİKOLOJİSİ IPAZARTESİ 14:00-16:00KC4
SEÇMELİ 1GKRPD108 İNSAN İLİŞKİLERİ VE İLETİŞİMSALI 09:00-11:00KC4
SEÇMELİ 4MB 6MBRPD412 HASTANEDE YATAN ÇOCUKLARIN EĞİTİMİ SALI 11:00-13:00COMP LAB
RPD404RPD404 TRAVMA SONRASI PSİKOLOJIK DANIŞMASALI 14:00-16:00MEETINGROOM

SÜS202KESME ÇİÇEK YETİŞTİRİCİLİĞİ IIPazartesi 10:00-12:00KC7
SÜS206İç Mekan Süs Bitkileri Yetiştiriciliği IIPazartesi 14:00 -16:00Uygulama Alanı
SÜS210Bitki KompozisyonuSalı 10:00-12:00KC7
SÜS212Tarım Alet ve MakineleriSalı 14:00-16:00Uygulama Alanı
SÜS208Süs Bitkileri ZararlılarıÇarşamba 10:00-12:00Ofis
İÇT204Çevre ve Bitki Tasarım ProjesiÇarşamba 14:00-16:00KC7
ARI212Arıcılıkta Yapay TohumlamaPerşembe 10:00-12:00KC9 (online)
İÇT104 (ARC341)Çevre Tasarımına Giriş Perşembe 14:00-16:00VICTORIA 3

ÇOG104ÇOG104 ÖZEL EĞİTİM IIPERŞEMBE 09:00-11:00MEETINGROOM
ÇOG108ÇOG108 ÖĞRENME VE ÖĞRETME TEKNİKLERİPAZARTESİ 14:00-16:00KC7
ÇOG110ÇOG110 ÇOCUK VE MÜZİKSALI 09:00-11:00MEETINGROOM
ÇOG203Çocuk ve DramaÇARŞAMBA 14:00-16:0055/57 SOCIAL SPACE
ÇOG112OKUL ÖNCESİ EĞİTİMDE PROGRAM GELİŞTİRMEpazartesi 11:00-13:00MEETINGROOM
ÇOG205Çocuk ve OyunPERŞEMBE 11:00-13:00MEETINGROOM
ÇOG204ÇOCUK EDEBİYATI VE MEDYAPERŞEMBE 14:00-16:00MEETINGROOM
ÇOG210ÇOCUK BESLENMESİCUMA 09:00-11:00MEETINGROOM
ÇOG202ÇOG202 ÇOCUK HAKLARI VE KORUMAPAZARTESİ 13:00-15:00 MEETINGROOM
ÇOG102ÇOG102 ÇOCUK GELİŞİMİ IICUMA 11:00-13:00MEETINGROOM

SÜS204Dış Mekan Süs Bitkileri Yetiştiriciliği IICuma 10:00 - 12:00UYGULAMA ALANI + KC7
ARI102Ballı Bitkiler Ve PolinasyonCuma 13:00-15:00KC7
ARI210Bal Arısı HastalıklarıCuma 15:00-17:00KC7

AS112AS112 HİJYEN VE SANİTASYONcuma 09:00-11:00KC1

TAR104Dünya Tarihi ve Medeniyetlerperşembe 10.00-13:00 ONLINE
NH002 TAR102National History IIE-LearningONLINE

AS108MENÜ PLANLAMAsalı 09:0011:00KAU MUTFAK
AS110PİŞİRME YÖNTEMLERİ-IIsalı 11:00-13:00KAU MUTFAK
AS114YÖRESEL MUTFAKLARsalı13:00-15:00KAU MUTFAK
AS202ZİYAFET MUTFAĞIcuma 09:00-11:00KAU MUTFAK
AS204DÜNYA MUTFAKLARIcuma 11:00-13:00KAU MUTFAK
AS210MUTFAK ÇEŞİTLERİcuma13:00-15:00KAU MUTFAK

TGT102TIBBİ GÖRÜNTÜLEME IIlütfen, DANIŞMAN İLE İLETİŞİME GEÇİNİZ
TGT104RADYOLOJİK ANATOMİ
TGT106RADYASYON GÜVENLİĞİ VE RADYASYONDAN KORUNMAltfn, DANIŞMAN İLE İLETİŞİME GEÇİNİZ

POD108PODOLOJİ UYGULAMALARI IIcumartesi 09:00-13:00KC1 PODOLOJI LAB
POD204POD204 PODOLOJİ UYGULAMALARI IVKC1 PODOLOJI LAB

FSH108Mold Design IPazartesi 10:00-13:00Moda studio
FSH203Clothing Creation Technics IPazartesi 14:00-17:00Moda studio
FSH104Fashion Painting and IllustrationPerşembe 14:00-17:00Moda studio

RPD402RPD402 ÇOCUK HUKUKUPAZARTESİ 13:00-15:00 MEETINGROOM
LAW102LAW101 English Legal Method IITUESDAY 09:00- 11:00 KC3
LAW104LAW103 Constitutional and Admin Law IIMONDAY  16:30-18:30 online
LAW106LAW105 Legal Philosophy IIWEDNESDAY 16:30-18:30online
LAW108LAW108 Legal Res. and Writing IITUESDAY 11:00 -13:00 KC3 
LAW402LAW401 Company Law IImonday 13:30-15:30KC10-COURTROOM
LAW404LAW403 Commercial Law IIwednesday 13:30-15:30KC10-COURTROOM
LAW406LAW405 Public International Law IIpazartesi  15:30-17:30KC10-COURTROOM
LAW408LAW408 EVIDENCE& CIVIL PROCEDURE IIwednesday 15:00-17.30KC10-COURTROOM

ANE102ANESTEZİ UYGULAMA IISALI/ perşembe 11:00-13:0055/57 SOCIALSPACE
ANE204KLİNİK ANESTEZİPERŞEMBE 09.00-11:0055/57 SOCIALSPACE
ANE206ANESTEZİ CİHAZ VE EKİPMANLARIPERŞEMBE 13:00-15:0055/57 SOCIALSPACE

HALK102Bütünleşik Pazarlama İletişimiSalı 09:00-11:00KC-6
HALK104Etkili Sunum TeknikleriSalı 11:00-13:00KC-6
HALK106Halkla İlişkiler YönetimiPerşembe 09:00-11:00KC-6
HALK108Marka Ve Marka YönetimiPerşembe 11:00-13:00KC-6
HALK202HALKLA İLİŞKİLER KAMPANYALARISALI 14:00-16:00KC-6

SOSY501Bilimsel Araştırma Teknikleri ve Yayın Etiğiçarşamba 10:00-13:00ofis
SNT501Modern Düşünce Biçimleri ve Sanatçarşamba 14:00-17:00Library meeting room
SNT503Sanat Eleştirisiperşembe 14:00-17:00Library meeting room
SNT518Seminer (derslerin tamamlanacağı yarıyıl alınır)PLS. CONTACT with your ADVISORLibrary meeting room
SNT542Yerel Mimaricuma 10:00-13.00Library meeting room
UIY504  (FREL500)UIY504 İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİMİÇARŞAMBA 17:00-20:00KC3
UIY506UIY506 ULUSLARARASI YÖNETİCİLER İÇİN FİNANSperşembe 17:00-20:00KC2
UIY508UIY508 RİSK YÖNETİMİcuma 17:00-20:00OFİS
UIY509  (ARM500) UIY509 İLERİ ARAŞTIRMA YÖNTEMLERİsalı 17:00-20:00KC1
UIY510  TSEM580UIY510 SEMINERpazartesi 17:00-20:00OFİS
UIY500UIY500 Tezpazartesi 17:00-20:00OFİS
MEDU550MEDU550 YÖNETİM KURAMLARI CUMA 17:00-20:00KC3
MEDU562EĞİTİM DENETİMİNDE YENİ YAKLAŞIMLARPERŞEMBE 17:00-20:00OFİS