TR
TR
×

GÜZ/FALL 2021-2022 VİZE-MIDTERM EXAM TIMETABLE

 

GÜZ/FALL  2021-2022  VİZE-MIDTERM EXAM TIMETABLE ( bu tablodaki dersler dışındaki tüm dersler GÜNCEL ders programınızdaki gün- saat ve yerde yapılacaktır / Exams for all courses except this table will be held on their own course day-place and time. )
INSTRUCTORKOD/ CODE
GÜN/ DAYSAAT/ TIMEYER/ PLACESTUDENT NUMBER
BURHAN ACARTUR101Turkish 14 ARALIK Cumartesi 202109.00elearning- meet ONLINE69
TURK101Turkish 110:00elearning- meet ONLINE34
TURK001Turkish 111:00elearning- meet ONLINE22
TFL101Turkish for Foreigners December4, Saturday, 202112:00elearning- meet ONLINE92







KEMAL B. CAYMAZMED141 SANAT VE KÜLTÜR TARİHİ29 KASIM PAZARTESİ14:00VICTORIA 3 SALOON16
İÇT1418
İÇMT1414







TUTKUAKTERTCS201İLETİŞİM BECERİLERİNE GİRİŞ     / İLETİŞİM1 ARALIK çarşamba 11:00-13:00VICTORIA 3 SALOON16
SMY2094







TUĞÇE ÖKSÜZOĞLUEFL101ENGLISH INOVEMBER 30, TUESDAY15:00-16:30ARABAHMET THEATER HALL89
EGL101ENGLISH IDECEMBER 2, THURSDAY14:00-15.30ARABAHMET THEATER HALL83







ECE YÜKSELNH001 National History I
4 ARALIĞA KADAR ONLINE TESLİMonline submissions untill 4 of December32
TAR101Atatürk İlkeleri ve İnkilap Tarihi I
94







EBRU ÇORBACIRPD103KÜLTÜREL ANTROPOLOJİ2 ARALIK PERŞEMBE09.00-11.00VICTORIA 3 SALOON14KİŞİ







DEMET KARAKARTALRPD301DAVRAN. BOZUK.30 KASIM SALI 15.00-17.00KC32KİŞİ







EBRU ÇORBACIEGT103EĞİTİME GİRİŞ1 ARALIK Çarşamba09.00-11:00KC312







EBRU ÇORBACIEGT311 EĞİTİMDE AHLAK VE ETİK3 ARALIK CUMA14:00-16:00KC25







IHSAN ÖZÇİLIHM105Intro to HospitalityDECEMBER 3, FRIDAY10:00-11:00VICTORIA 320







IHSAN ÖZÇİLAS209İŞLETME YÖNETİMİ-I3 ARALIK CUMA14:00-15:00KC410







Dr.TÜLİN AKALINSMY1109/IAY111TIBBİ TERMİNOLOJİ2 Aralık Perşembe 9:00-11:00ARABAHMET KÜLTÜREVİ68






SMY207TIBBİ ETİK/MESLEK ETİĞİ2 Aralık Perşembe 11:00-12:30ARABAHMET KÜLTÜREVİ47






SKP105GENEL SAĞLIK BİLGİSİ2 Aralık Perşembe 16:00- 17:30ARABAHMET KÜLTÜREVİ31






SMY106STERİLİZASYON1 Aralık Çarşamba11:00-12:30FİZYO. LAB7






POD105TEMEL MİKROBİYOLOJİ1 ARALIK ÇAR. 09:00-10:30FİZYO. LAB5






POD107PODOLOJİ29 Kasım Pazartesi11:00-12:30 Bilgisayar LAB 28






POD205DİYABET VE AYAK SAĞLIĞI I30 Kasım SALI11:00-12:30SMYO LAB4







BUĞUŞAHİÇT131 İÇMT131  İç Mekan Tasarım İlkeleri 29 Kasım Pazartesi12:00-13:00 Victoria 313







ERMAN BERKAYARC481Project Management29 Kasım Pazartesi11:00-13:00Victoria 2/1- 2/28







KAMYAR LOTFİARC351Urban Design & Planning29 Kasım Pazartesi10:30-11:30Victoria 2/410







KAMYAR LOTFİARC381 İÇT381 Professional Ethics29 Kasım Pazartesi12:00- 13:30 VICTORIA 39 13







Dr. Ezgi CemallerANE101Anestezi Uygulama I3 ARALIK CUMA15:00- 16:30ARABAHMET KÜLTÜREVİ26
ANE203Mesleki Uygulama 8
ANE205Klinik Anestezi I8







Ceyda Alçıcıoğlu KozalPA141 ARC141History of Art and Culture November 29th monday14:00-15:00Victoria 2/415







ESRA KÖKSALDISÜS207SÜS207 Bitki Fizyolojisi2 ARALIK PERŞEMBE12:00-13:30COMP LAB 11
SÜS209SÜS209 Bitki Koruma30 KASIM SALI10:00-11:30COMP LAB 12
SÜS101 BİTKİ TANIMA2 ARALIK PERŞEMBE10:00-11:30COMP LAB 11







İLKNUR ŞAHİNSKP205HASTANE YÖNETİMİ VE ORG.I3 Aralık Cuma14:00-15:00KC73
SKP206HASTANE YÖNETİMİ VE ORG.II4 Aralık Cumartesi12:30-13:30VICTORIA 31
SMY205TOPLAM KALİTE YÖN.4 Aralık Cumartesi14.00-15:00VICTORIA 34







ÖZLEM MERCANRPD 207TEMEL İSTATİSTİK4 Aralık Cumartesi12.30-13:30VICTORIA 319
TBUS205İSTATİSTİK I
SKP109İSTATİSTİK







AYŞEM ÇELEBİBUS201 BUS111BUS201 Intro to Economics 1 /  Principles of Economics INOVEMBER 29, MONDAY11:00-12:00ARABAHMET THEATER HALL61
TBUS101/ SKP103 İşletmeye Giriş (Genelİşletme ile)DECEMBER 1, WEDNESDAY 10:00-11:00 ARABAHMET THEATER HALL30







Tahsin ÖzkanSÜS203DIŞ MEKAN MEKAN SÜS BİTK. YETİŞTİRİCİLİĞİ3 Aralık Cuma 10:00-11:00 KC71







Nahide A.AYLANÇLAW103
NOVEMBER 29, MONDAY17:00-18:00KC14
LAW105
DECEMBER 1, WEDNESDAY17:00-18:00KC14