TR
TR
×

BAHAR-SPRING  2020-2021  DERS PROGRAMI/COURSE LOADS

 

BAHAR-SPRING  2020-2021 DERS PROGRAMI-COURSE LOADS



Course CodeCourse NameDay/ Time/ Place (Dersin Kaç Saat Olacağı)


POD109Podoloji Uygulamaları-ICUMARTESİ


POD108Podoloji Uygulamaları-II









ANE102Anestezi Uygulama IIhastane


ANE204Klinik Anestezi IIPAZARTESİ 14.00-16.00  


ANE206Anestezi Cihaz ve Ekipmanlarıçarşamba 14.00-16:00 








ANE203MESLEKİ UYGULAMA 1hastane


İAY201MESLEKİ UYGULAMA 1









BUS112Principles of Economics II tuesday 14:00- 16:00 KC3+ online


BUS212Macroeconomics (ortakders! )Çarşamba/ Wednesday 10:00- 13:00 KC3+ (online)


BUS304Operations Managementthursday 11:00-13:00 KC3+ online 


TBUS212Makro Ekonomicuma 10:00-13.00 online


AS208 SKP103İŞLETME YÖNETİMİ-II  + Genel İşletmeperşembe 14:00-16.00 online


IHM 106The Business of TourismÇarşamba/ Wednesday 14.00- 17:00 online








BUS108Principles of Managementmonday 14:00- 16:00 KC3+ online


BUS204Financial Accounting IIthursday  09:00-11:00    KC3+ online


BUS302E-Commercemonday 10:00- 12:00 KC3+ online


BUS306MIS- Management Info Systemstuesday 14:00- 16:00 meetingroom+ online


IHM310International Hotel MGMTfriday 10:00-12:00 meetingroom+ online


IHM202Hospitality Acoounting&Cost Controltuesday 10:00-12:00 KC3+ online








BUS332 Marketing Managementmonday 14:00-16:00 KC2 + online


BUS310Organization Theoryfriday 10:00- 12.00 kC3+ online


SKP102Genel Muhasebe (SağlıkKurum.İşlet.)perşembe 09.00-11:00 online


IHM306Marketing Research in Hospitalitythursday 14.00-16:00 online


IKY505İnsan Kaynakları Yönetimi (Yüksek Lisans)



Ui508










IHM204Front Office Software (CRS)monday 14:oo-16:00 online








IHM108HACCP&TQM Application in Tourismwednesday 10:00-12:00 online


IHM206Food & Beverage Servicemonday 10:00- 12.00 online


IHM208Nutrition & Sanitationwednesday 14:00- 16:00 online


IHM302Beverage CultureTuesday 10:00-12.00 online


AS112HİJYEN VE SANİTASYONpazartesi 14:00-16:00  online


AS114YÖRESEL MUTFAKLAR salı 14:00- 16:00 online


AS108MENÜ PLANLAMAperşembe 11:00-13:00 online








BUS334/ PUB306Research Methodsperşembe/ thursday 15:00-17:00 KC1


SOCY100Sociologyperşembe/ thursday 13:00-15:00 KC1


IRE308Global Peace & Securitysalı/ tuesday 13:00- 15:00  KC1



Foundation Schoolpazartesi-salı- çarş. - perş 09:00- 12:00 KC1








PUB402Comparative Public AdministrationPazartesi/ Monday 10:00-12:00 (online)


SİY304Siyasi İdeolojilerPazartesi/ Monday 14:00-16:00 (online)


POLS304Political IdeologiesPazartesi/ Monday 14:00-16:00 (online)








PUB102Introduction to Public Administrationsalı/ tuesday 13:00-15:00 (online)


KAM102Kamu Yönetimine Giriş



IRE408Conflict Studies & Dispute SettlementÇarşamba/ Wednesday 10:00- 12:00  (online)


IRE204Comparative Politics 2Çarşamba/ Wednesday 14:00- 16:00  (online)


ULU204Karşılaştırmalı Politika II



IRE302History & Politics of Balkansperşembe/ thursday 10:00-12:00 (online)








POLS415Political Parties& Election Systemstuesday/salı 11:00-13:00 online


IRE404  LAW206EU Studiestuesday/salı 14.00-16:00 online



Intro to EU Law II



POLS414 Contemporary Human Rightswednesday 14:00-16:00 online


IRE102 ULU102Introduction to International Relationsperşembe/ thursday 14:00-16:00 (online)



Uluslararası İlişkilere Giriş



IRE208International Relations TheoryCuma/ Friday 10:00-12:00 (online)


POLS302Political PsychologyCuma/ Friday 14:00-15:30 (online)


SİY302Politik PsikolojiCuma/ Friday 15:30-17:00 (online)








SİY202Siyasal Düşünceler Tarihiperşembe 14:00-16:00 KC2+ online


SİY306Araştırma Yöntemlerisalı 14:00- 16:00    online


SeçmeliSinema ve Politika (SİY313)Çarşamba 10:00- 12:00  (online)


MED202Görüntü Estetiğipazartesi 11:00- 13:00 


MED208Film Yapım Teknikleripazartesi 14:00- 16:00 








PA402Graduation Projectsalı 10:00-16:00 Atolye54


MED305 Yeni Medya Tasarımlarısalı 10:00-13:00 Atolye54








ARC301 ARC302Architectural Design Studio IVtuesday 10:00- 16:00 ArchStudio 1/2 online+ OFİS














PA1043D Designwednesday 10:00-13:00 Atolye54


PA232Fundamentals of Sculpturewednesday 14:00-17:00 Atolye54


AMeslek Lisesi STAJcarsamba-persembe Senol&sinem / cuma Kemal ilgilenecekçarşamba/ perşembe/ cuma 08:00- 14:30  Atolye54


MED112/ ÇİN102Temel Tasarımsalı 10:00-16:00 atolye54


PA332 / ÇİN204Art in Context- Bilgisayar Destekli Tasarımwednesday 10;00-13;00 online


PA112- PA212Drawing II - Advanced Drawing IIwednesday 14:00-17:00 Atolye54


MED142Modern Sanat TarihiFriday/ cuma 10.00-13:00 ArchStudio2


PA132/ İÇT132Color Theory & Practice   Renk Teorisi& PratiğiFriday 14:00- 17:00 Atolye54








PA142History of Modern Artmonday 10.00-13:00 online


PA442Critical Practiceswednesday 14:00- 17:00 online


ARC142/ İÇT142History of Modern Architecturefriday10:00- 13:00 online 


ARC372Principles of Restoration and Conservationfriday 14:00-17:00 / STUDIO I+ online


ÇİN108CAM ve ÇİNİ SANATI TARİHİöğrenci ile iletişime geçilecek


electiveARC313 Building Surveymonday 14:00- 17:00 ARCH Studio2








PA312Visual CodesPerşembe 14:00-17:00 online


MED 206Görsel Tasarımsalı 15:00-17:00 online


MED 210TipografiPerşembe 11:00-13:00 Comp Lab 2


MED 104Foto-GrafikÇarşamba 10:00-13:00 Comp Lab1


TCS202 (RPD108)İletişim Becerileri IISalı 09:00-11:00 (Gün ve saat değişmemeli RPD ile ortak ders) online








ARC201 ARC202 İÇT201Architectural Design Studio II  İç Mimarlık Tasarım Stüdyosu Ituesday 10:00- 16:00 Arch Studio2


İÇT104Cevre Tasarımına Gırıs THURSDAY 14:00-16:00 ONLINE


ARC341LANDSCAPE DESIGN



İÇT204Çevre ve Bitki Tasarım Projesiperşembe 12:00 ofis/ online








ARC401 ARC402Graduation Projecttuesday 10:00- 16:00 Arch Studio1+ online


ARC211 ARC212 İÇT212Digital Design & presentation II   Dijital Tasarım ve Sunum IIwednesday 10:00- 13:00 LAB2


ARC412 (PA412)Portfolio & Presentationthursday 10:00- 13:00 LAB1


ARC403Graduation Research and Preperationwednesday 14:00- 17:00 LAB1








PA102 ARC101/ ARC102Basic Design I  / II10:00-12:00 Kütüphane/ 12:00-16:00 Atolye54


ICT101/ İÇT102İç Mimarlık Tasarım Stüdyosuna Giriş



ÇİN104ÇAMUR TORNASINDA ŞEKİLLENDİRMEsalı 17:00-19:00


ÇİN114 SERAMİK UYGULAMA IIçarşamba 17:00-19:00








MYO112BiyoistatistikPazartesi 14:00- 16:00  online


ARI104Arı Davranışlarısalı 11:00- 13:00 online


ARI108Arı Ekolojisisalı 14:00-16.00 online


ARI110Hayvancılık İşletme Ekonomisiperşembe 11:00-13:00 online


ARI 118Arıcılık Uygulaması IPerşembe 14:00-16.00 online


ARI112Farmakoloji ve Toksikolojiçarşamba 14:00-16:00 online








İAY106/ YBT104Farmakoloji IÇarşamba 11.00-13.00




 KC7


EH 204TOKSİKOLOJİÇarşamba 14.00-16.00




 KC7


Seçmeli 10ANE106 ANESTETİK FARMAKOLOJİSİçarşamba   9.00-11.00




 meeting room


EH104ECZANE HİZM. İLAÇ BİLGİSİPazartesi 11.00-13.00




 COMP LAB II


EH106MEDİKAL ÜRÜNLERPazartesi 14.00-16.00




 meeting room


EH 206ECZANE KAYITLARI VE STOKPerşembe 9.00-11.00




 COMP. LAB.II


EH 208TIBBİ BİTKİSEL ÜRÜNLERPerşembe 11.00-13.00 meeting room


EH 210PRATİK İLAÇ BİLGİSİ IIPerşembe 14.00-16.00




 COMP. LAB. II


EH 201ECZANE MESLEKİ UYGULAMA ICUMA 09:00-17:00


EH 202ECZANE MESLEKİ UYGULAMA IIöğrencinin belirleyecegi bir gün








EH 212/ POD102  ANE104HASTALIKLAR BİLGİSİ / SİSTEM HASTALIKLARIPazartesi 9.00-11.00




 KC2


SMY102İlkyardımSalı 9.00-11.00




 SMYO Uyg. Lab.


SKP104Sağlık Hizmetleri ve Yönetimisalı 11:00-13:00 ofis


EH102   ÇOG206 TEMEL HALK SAĞLIĞI/  ÇOCUK SAĞLIĞI ve HASTALIKLARIÇarşamba 9.00-11.00




 SMYO Uyg. Lab.


Seçmeli 3SMY106 STERİLİZASYONÇarşamba 11.00-13.00




 SMYO Uyg. Lab.


Seçmeli 8AMH200 HASTA HAKLARICuma 9.00-11.00




 KC7


Seçmeli 7ANE108 ENFEKSİYON HAST.Cuma 11.00-13.00




 KC7








İAY102Acil Hasta Bakımı IITeorik SALI  9.00-11.00




 Pratik SALI 11.00-13.00 KC7


TDS103Tıbbi Dokümantasyon ITeorik/ Pratik ÇARŞAMBA 14.00-17.00  




  KC1


İAY203ResüsitasyonTeorik Salı 14.00-15:30




 Pratik Salı 15.30-17.00 KC7


POD104Ayak OrtopedisiÇarşamba 9.00-11.00 KC7


POD106PatolojiÇarşamba 11.00-13.00KC2


POD205Diyabet ve Ayak Sağlığı-I Teorik/Pratik Perşembe 9.00-13.00/ 14.00-16.00 ARCH studio II








SÜS105Sera Yapım Tekniği salı 10.00-13:00


SÜS102Bitki Tanıma IIçarşamba 10:00-12:00 


SÜS104Mevsimlik Çiçek Yetiştiriciliğiçarşamba 14:00-16:00


SÜS106Sulama Tekniğiperşembe 10:00- 12:00


SÜS108Bitki Yetiştirme Ortamlarıperşembe 14:00- 16:00


ARI102Ballı Bitkiler Ve Polinasyonpazartesi 11:00-13:00 KC2+online








RPD310MANEVİ DANIŞMANLIKperşembe/11:00-13:00 KC2


Seçmeli 4AERPD 316 ANA-BABA EĞİTİMİçarşamba/11:00-13:00 KC2


Seçmali 2AE




RPD206KARAKTER VE DEĞER EĞİTİMİçarşamba/09:00-11:00 KC4


Seçmeli 2MBRPD210 ÖĞRENME GÜçLÜĞÜçarşamba/14:00-16:00 KC4


RPD104GELİŞİM PSİKOLOJİSİ 1Pazartesi/14:00-16:00 KC4


EGT106EĞİTİM SOSYOLOJİSİperşembe 14:00-16:00 KC4


ÇOG 102Çocuk Gelişimi 2pazartesi/09:00-11:00


ÇOG 104Özel Eğitim 2perşembe/09:00-11:00


ÇOG 106Aile EğitimiÇarşamba/11:00-13:00


ÇOG 108Öğrenme ve Öğretme Tekniklerisalı/09:00-11:00








RPD102FİZYOLOJİK PSİKOLOJİçarşamba/09:00-11:00 KC4


RPD106OKULLARDA REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMAsalı 11:00/13:00 KC4


RPD202KİŞİLİK KURAMLARIperşembe/11:00-13:00 KC4


RPD204YAŞAM DÖNEMLERİ VE UYUM SORUNL.salı/14:00-16:00 KC4


RPD208TEST DIŞI TEKNİKLERpazartesi/10:00-12::00 KC4


RPD302DAVRANIŞ BOZUKLUKLARI 2çarşamba/13:00-15:00  KC2


RPD304PSİKOLOJİK DANIŞMA BECERİLERİçarşamba/15:00-17:00  KC3


RPD306GRUPLA PSİKOLOJİK DANIŞMAperşembe/14:00-16:00 KC3








EGT214TÜRK EĞİTİM TARİHİpazartesi  09:00-11:00 kütüphane


EGT314TÜRK EĞİTİM SİSTEMİ VE OKUL YÖNpazartesi 11:00-13:00 kütüphane


EGT212EĞİTİMDE ARAŞIRMA YÖNTEMLERİsalı/09:00-11:00 Kütüphane


TUR102TÜRK DİLİ II elearning haftalık ders eklenecek


TURK102Türk Dili 2elearning haftalık ders eklenecek


TURK002
elearning haftalık ders eklenecek


TFL102Turkish as Foreign Languagehoca belirleyecek








KAM206Anayasa HukukuSalı 11:00- 13:00 online


LAW108Legal Res. & Writing IIthursday 09.00-11.00 KC3


LAW102English Legal Method IIthursday 11:00-13:00 KC3








LAW104Constitutional & Administrative Law IIwednesday 13.00-15:00 KCLAW


LAW106Legal Philosophy IIwednesday 15.00-17:00 KCLAW


LAW208Consumer Lawpls. contact with miss Burçin


LAW308Evidence& Civil Procedure IIpls. contact with miss Burçin








LAW202Crim. Law and Proc IImonday 10:00-12:00


LAW204Contract Law IImonday 14:00-16:00 online


LAW210Family Law IIsalı 10.00- 12:00 








LAW302Law of Torts IIpls. contact with mr. Şahap


LAW304Land Law II



LAW306Equity & Trusts II









ÇOG110 Çocuk ve Müzikperşembe 10:00-12:00 uygulama yerinde








FZT102Hidroterapi-BalneoterapiPazartesi 9.00-11.00




 Fizyoterapi Uyg. Lab.


FZT104Fizyoterapide Ortez ve Protez KullanımıCuma 9.00-11.00




 Fizyoterapi Uyg. Lab.


FZT106KinezyolojiCuma 14.00-16.00




 Fizyoterapi Uyg. Lab.








FZT108Fizyoterapi Yöntemleri ICUMARTESİ 09.00-11:00 ONLINE


FZT202Mesleki UygulamaHASTANE 


FZT204Masaj Teknikleri ve UygulamaCUMARTESİ 11:00-13:00  ONLINE








AS 110PİŞİRME YÖNTEMLERİ-IIArabahmet K.E.


AS 202ZİYAFET MUTFAĞIArabahmet K.E.


AS 204DÜNYA MUTFAKLARIArabahmet K.E.


AS 210MUTFAK ÇEŞİTLERİArabahmet K.E.








İAY104Acil Sağlık Hizmetleri IIPazartesi 14.00-16.00




  KC7


İAY108Beden Eğitimi ve Vücut Geliştirme IIPerşembe 9.00-11.00




 KC7


Seçmeli (İAY333)Arama Kurtarma ve Afet Yönetimi Pazartesi 9.00-11.00




 KC7








ARC134Prog & Architecturemonday 14:00- 16:00 Arch Studio1


ARC252  İÇT252Environmental Design Systems Çevresel Kontrol Sistemlerimonday 10:00- 12:00 Arch Studio1+ online








ARC111 ARC112 İÇT112Architectural Drawing 1 / II  Mimari Çizim IIwednesday 09:00- 12:00 ArchStudio I


ARC122 İÇT122Building Technology II  Yapı Teknolojisi IITHURSDAY 09:00- 12:00 Arch Studio I








ARC482Professional Practice -thursday 14:00- 17:00 comp LAB1








COMP104Intr. To Computer& Information Systems IIwednesday  09:00- 10:00 online


BİL104 AMH109Bilgisayara Giriş II + Genel Bilgi Teknolojileriwednesday  09:00- 10:00 online


COMP104/ BUS104Computer Applications ll.wednesday  09:00- 10:00 online


BUS104/ COMP104Computer Applicationswednesday  09:00- 10:00 online








MAT102Maths for BUS & ECON. IImonday 09:00-11:00 meetingroom+ online


IHM102Statistics for Tourismmonday 11:00- 13:00 meetingroom+ online


BUS206Statistics II









AS112HİJYEN VE SANİTASYONpazartesi 14:00-16:00  online








CS202+ LAW110Communication Skills IIsalı/ tuesday 09:00- 11:00 KC2


EGL102Writing Skills in Tourismsalı/ tuesday 11:00-13:00 KC2


ANE202Mesleki İngilizcesalı 13:00- 15:00 KC1+ online


AS 206MESLEKİ YABANCI DİL-II



EFL102İngilizce IIsalı/ tuesday 15:00-17:00 KC2








HIS104World History&Civilizationswednesday/ çarşamba 11:00-13:00 online 








TAR104Dünya Tarihi ve Medeniyetler



NH002  TAR102milli tarih (online)Elearning haftalık ders yüklenecek








IRE206Third World Politicssalı/ tuesday 14:00 16:00 (online)


IRE312Foreign Policy AnalysisÇarşamba/ Wednesday 10:00- 12:00  (online)


POLS 417Contemporary Political TheoryÇarşamba/ Wednesday 14:00- 16:00  (online)