TR
TR
×

BAHAR/SPRING 2020-2021 COURSE LOADS (Ders Programı)


GÜZ FALL  2020-21  COURSE LOADS (Program)
Course CodeCourse NameDay/ Time/ Place (Dersin Kaç Saat Olacağı)
POD109Podoloji Uygulamaları-ICUMARTESİ
POD108Podoloji Uygulamaları-II



ANE102Anestezi Uygulama IIhastane
ANE204Klinik Anestezi IIPAZARTESİ 14.00-16.00  
ANE206Anestezi Cihaz ve Ekipmanlarıçarşamba 14.00-16:00 



ANE203MESLEKİ UYGULAMA 1hastane
İAY201MESLEKİ UYGULAMA 1



BUS112Principles of Economics II tuesday 14:00- 16:00 KC3+ online
BUS212Macroeconomics (ortakders! )Çarşamba/ Wednesday 10:00- 13:00 KC3+ (online)
BUS304Operations Managementthursday 11:00-13:00 KC3+ online 
TBUS212Makro Ekonomicuma 10:00-13.00 online
AS208 SKP103İŞLETME YÖNETİMİ-II  + Genel İşletmeperşembe 14:00-16.00 online
IHM 106The Business of TourismÇarşamba/ Wednesday 14.00- 17:00 online



BUS108Principles of Managementmonday 14:00- 16:00 KC3+ online
BUS204Financial Accounting IIthursday  09:00-11:00    KC3+ online
BUS302E-Commercemonday 10:00- 12:00 KC3+ online
BUS306MIS- Management Info Systems
tuesday 14:00- 16:00 meetingroom+ online
IHM310International Hotel MGMTfriday 10:00-12:00 meetingroom+ online
IHM202Hospitality Acoounting&Cost Controltuesday 10:00-12:00 KC3+ online



BUS332 Marketing Managementmonday 14:00-16:00 KC2 + online
BUS310Organization Theoryfriday 10:00- 12.00 kC3+ online
SKP102Genel Muhasebe (SağlıkKurum.İşlet.)perşembe 09.00-11:00 online
IHM306Marketing Research in Hospitalitythursday 14.00-16:00 online
IKY505İnsan Kaynakları Yönetimi (Yüksek Lisans)
Ui508




IHM204Front Office Software (CRS)monday 14:oo-16:00 online



IHM108HACCP&TQM Application in Tourismwednesday 10:00-12:00 online
IHM206Food & Beverage Servicemonday 10:00- 12.00 online
IHM208Nutrition & Sanitationwednesday 14:00- 16:00 online
IHM302Beverage CultureTuesday 10:00-12.00 online
AS112HİJYEN VE SANİTASYONpazartesi 14:00-16:00  online
AS114YÖRESEL MUTFAKLAR salı 14:00- 16:00 online
AS108MENÜ PLANLAMAperşembe 11:00-13:00 online



BUS334/ PUB306Research Methodsperşembe/ thursday 15:00-17:00 KC1
SOCY100Sociologyperşembe/ thursday 13:00-15:00 KC1
IRE308Global Peace & Securitysalı/ tuesday 13:00- 15:00  KC1

Foundation Schoolpazartesi-salı- çarş. - perş 09:00- 12:00 KC1



PUB402Comparative Public AdministrationPazartesi/ Monday 10:00-12:00 (online)
SİY304Siyasi İdeolojilerPazartesi/ Monday 14:00-16:00 (online)
POLS304Political IdeologiesPazartesi/ Monday 14:00-16:00 (online)
PUB102Introduction to Public Administrationsalı/ tuesday 13:00-15:00 (online)
KAM102Kamu Yönetimine Giriş
IRE408Conflict Studies & Dispute SettlementÇarşamba/ Wednesday 10:00- 12:00  (online)
IRE204Comparative Politics 2Çarşamba/ Wednesday 14:00- 16:00  (online)
ULU204Karşılaştırmalı Politika II
IRE302History & Politics of Balkansperşembe/ thursday 10:00-12:00 (online)



POLS415Political Parties& Election Systemstuesday/salı 11:00-13:00 online
IRE404  LAW206EU Studiestuesday/salı 14.00-16:00 online
Intro to EU Law II
POLS414 Contemporary Human Rightswednesday 14:00-16:00 online
IRE102 ULU102Introduction to International Relationsperşembe/ thursday 14:00-16:00 (online)
Uluslararası İlişkilere Giriş
IRE208International Relations TheoryCuma/ Friday 10:00-12:00 (online)
POLS302Political PsychologyCuma/ Friday 14:00-15:30 (online)
SİY302Politik PsikolojiCuma/ Friday 15:30-17:00 (online)



SİY202Siyasal Düşünceler Tarihiperşembe 14:00-16:00 KC2+ online
SİY306Araştırma Yöntemlerisalı 14:00- 16:00    online
SeçmeliSinema ve Politika (SİY313)Çarşamba 10:00- 12:00  (online)
MED202Görüntü Estetiğipazartesi 11:00- 13:00 
MED208Film Yapım Teknikleripazartesi 14:00- 16:00 



PA402Graduation Projectsalı 10:00-16:00 Atolye54
MED305 Yeni Medya Tasarımlarısalı 10:00-13:00 Atolye54



ARC301 ARC302Architectural Design Studio IVtuesday 10:00- 16:00 ArchStudio 1/2 online+ OFİS






PA1043D Designwednesday 10:00-13:00 Atolye54
PA232Fundamentals of Sculpturewednesday 14:00-17:00 Atolye54
AMeslek Lisesi STAJcarsamba-persembe Senol&sinem / cuma Kemal ilgilenecekçarşamba/ perşembe/ cuma 08:00- 14:30  Atolye54
MED112/ ÇİN102Temel Tasarımsalı 10:00-16:00 atolye54
PA332 / ÇİN204Art in Context- Bilgisayar Destekli Tasarımwednesday 10;00-13;00 online
PA112- PA212Drawing II - Advanced Drawing IIwednesday 14:00-17:00 Atolye54
MED142Modern Sanat TarihiFriday/ cuma 10.00-13:00 ArchStudio2
PA132/ İÇT132Color Theory & Practice   Renk Teorisi& PratiğiFriday 14:00- 17:00 Atolye54



PA142History of Modern Artmonday 10.00-13:00 online
PA442Critical Practiceswednesday 14:00- 17:00 online
ARC142/ İÇT142History of Modern Architecturefriday10:00- 13:00 online 
ARC372Principles of Restoration and Conservationfriday 14:00-17:00 / STUDIO I+ online
ÇİN108CAM ve ÇİNİ SANATI TARİHİöğrenci ile iletişime geçilecek
electiveARC313 Building Surveymonday 14:00- 17:00 ARCH Studio2



PA312Visual CodesPerşembe 14:00-17:00 online
MED 206Görsel Tasarımsalı 15:00-17:00 online
MED 210TipografiPerşembe 11:00-13:00 Comp Lab 2
MED 104Foto-GrafikÇarşamba 10:00-13:00 Comp Lab1
TCS202 (RPD108)İletişim Becerileri IISalı 09:00-11:00 (Gün ve saat değişmemeli RPD ile ortak ders) online



ARC201 ARC202 İÇT201Architectural Design Studio II  İç Mimarlık Tasarım Stüdyosu Ituesday 10:00- 16:00 Arch Studio2
İÇT104Cevre Tasarımına Gırıs THURSDAY 14:00-16:00 ONLINE
ARC341LANDSCAPE DESIGN
İÇT204Çevre ve Bitki Tasarım Projesiperşembe 12:00 ofis/ online



ARC401 ARC402Graduation Projecttuesday 10:00- 16:00 Arch Studio1+ online
ARC211 ARC212 İÇT212Digital Design & presentation II   Dijital Tasarım ve Sunum IIwednesday 10:00- 13:00 LAB2
ARC412 (PA412)Portfolio & Presentationthursday 10:00- 13:00 LAB1
ARC403Graduation Research and Preperationwednesday 14:00- 17:00 LAB1



PA102 ARC101/ ARC102Basic Design I  / II10:00-12:00 Kütüphane/ 12:00-16:00 Atolye54
ICT101/ İÇT102İç Mimarlık Tasarım Stüdyosuna Giriş
ÇİN104ÇAMUR TORNASINDA ŞEKİLLENDİRMEsalı 17:00-19:00
ÇİN114 SERAMİK UYGULAMA IIçarşamba 17:00-19:00



MYO112BiyoistatistikPazartesi 14:00- 16:00  online
ARI104Arı Davranışlarısalı 11:00- 13:00 online
ARI108Arı Ekolojisisalı 14:00-16.00 online
ARI110Hayvancılık İşletme Ekonomisiperşembe 11:00-13:00 online
ARI 118Arıcılık Uygulaması IPerşembe 14:00-16.00 online
ARI112Farmakoloji ve Toksikolojiçarşamba 14:00-16:00 online



İAY106/ YBT104Farmakoloji IÇarşamba 11.00-13.00
 KC7
EH 204TOKSİKOLOJİÇarşamba 14.00-16.00
 KC7
Seçmeli 10ANE106 ANESTETİK FARMAKOLOJİSİçarşamba   9.00-11.00
 meeting room
EH104ECZANE HİZM. İLAÇ BİLGİSİPazartesi 11.00-13.00
 COMP LAB II
EH106MEDİKAL ÜRÜNLERPazartesi 14.00-16.00
 meeting room
EH 206ECZANE KAYITLARI VE STOKPerşembe 9.00-11.00
 COMP. LAB.II
EH 208TIBBİ BİTKİSEL ÜRÜNLERPerşembe 11.00-13.00 meeting room
EH 210PRATİK İLAÇ BİLGİSİ IIPerşembe 14.00-16.00
 COMP. LAB. II
EH 201ECZANE MESLEKİ UYGULAMA ICUMA 09:00-17:00
EH 202ECZANE MESLEKİ UYGULAMA IIöğrencinin belirleyecegi bir gün



EH 212/ POD102  ANE104HASTALIKLAR BİLGİSİ / SİSTEM HASTALIKLARIPazartesi 9.00-11.00
 KC2
SMY102İlkyardımSalı 9.00-11.00
 SMYO Uyg. Lab.
SKP104Sağlık Hizmetleri ve Yönetimisalı 11:00-13:00 ofis
EH102   ÇOG206 TEMEL HALK SAĞLIĞI/  ÇOCUK SAĞLIĞI ve HASTALIKLARIÇarşamba 9.00-11.00
 SMYO Uyg. Lab.
Seçmeli 3SMY106 STERİLİZASYONÇarşamba 11.00-13.00
 SMYO Uyg. Lab.
Seçmeli 8AMH200 HASTA HAKLARICuma 9.00-11.00
 KC7
Seçmeli 7ANE108 ENFEKSİYON HAST.Cuma 11.00-13.00
 KC7



İAY102Acil Hasta Bakımı IITeorik SALI  9.00-11.00
 Pratik SALI 11.00-13.00 KC7
TDS103Tıbbi Dokümantasyon ITeorik/ Pratik ÇARŞAMBA 14.00-17.00  
  KC1
İAY203ResüsitasyonTeorik Salı 14.00-15:30
 
Pratik Salı 15.30-17.00 KC7
POD104Ayak OrtopedisiÇarşamba 9.00-11.00 KC7
POD106PatolojiÇarşamba 11.00-13.00KC2
POD205Diyabet ve Ayak Sağlığı-I
 Teorik/Pratik Perşembe 9.00-13.00/ 14.00-16.00 ARCH studio II



SÜS105Sera Yapım Tekniği salı 10.00-13:00
SÜS102Bitki Tanıma IIçarşamba 10:00-12:00 
SÜS104Mevsimlik Çiçek Yetiştiriciliğiçarşamba 14:00-16:00
SÜS106Sulama Tekniğiperşembe 10:00- 12:00
SÜS108Bitki Yetiştirme Ortamlarıperşembe 14:00- 16:00
ARI102Ballı Bitkiler Ve Polinasyonpazartesi 11:00-13:00 KC2+online



RPD310MANEVİ DANIŞMANLIKperşembe/11:00-13:00 KC2
Seçmeli 4AERPD 316 ANA-BABA EĞİTİMİçarşamba/11:00-13:00 KC2
Seçmali 2AE
RPD206KARAKTER VE DEĞER EĞİTİMİçarşamba/09:00-11:00 KC4
Seçmeli 2MBRPD210 ÖĞRENME GÜçLÜĞÜçarşamba/14:00-16:00 KC4
RPD104GELİŞİM PSİKOLOJİSİ 1Pazartesi/14:00-16:00 KC4
EGT106EĞİTİM SOSYOLOJİSİperşembe 14:00-16:00 KC4
ÇOG 102Çocuk Gelişimi 2pazartesi/09:00-11:00
ÇOG 104Özel Eğitim 2perşembe/09:00-11:00
ÇOG 106Aile EğitimiÇarşamba/11:00-13:00
ÇOG 108Öğrenme ve Öğretme Tekniklerisalı/09:00-11:00



RPD102FİZYOLOJİK PSİKOLOJİçarşamba/09:00-11:00 KC4
RPD106OKULLARDA REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMAsalı 11:00/13:00 KC4
RPD202KİŞİLİK KURAMLARIperşembe/11:00-13:00 KC4
RPD204YAŞAM DÖNEMLERİ VE UYUM SORUNL.salı/14:00-16:00 KC4
RPD208TEST DIŞI TEKNİKLERpazartesi/10:00-12::00 KC4
RPD302DAVRANIŞ BOZUKLUKLARI 2çarşamba/13:00-15:00  KC2
RPD304PSİKOLOJİK DANIŞMA BECERİLERİçarşamba/15:00-17:00  KC3
RPD306GRUPLA PSİKOLOJİK DANIŞMAperşembe/14:00-16:00 KC3



EGT214TÜRK EĞİTİM TARİHİpazartesi  09:00-11:00 kütüphane
EGT314TÜRK EĞİTİM SİSTEMİ VE OKUL YÖNpazartesi 11:00-13:00 kütüphane
EGT212EĞİTİMDE ARAŞIRMA YÖNTEMLERİsalı/09:00-11:00 Kütüphane
TUR102TÜRK DİLİ II elearning haftalık ders eklenecek
TURK102Türk Dili 2elearning haftalık ders eklenecek
TURK002
elearning haftalık ders eklenecek
TFL102Turkish as Foreign Languagehoca belirleyecek

KAM206Anayasa HukukuSalı 11:00- 13:00 online
LAW108Legal Res. & Writing IIthursday 09.00-11.00 KC3
LAW102English Legal Method IIthursday 11:00-13:00 KC3



LAW104Constitutional & Administrative Law IIwednesday 13.00-15:00 KCLAW
LAW106Legal Philosophy IIwednesday 15.00-17:00 KCLAW
LAW208Consumer Lawpls. contact with miss Burçin
LAW308Evidence& Civil Procedure IIpls. contact with miss Burçin



LAW202Crim. Law and Proc IImonday 10:00-12:00
LAW204Contract Law IImonday 14:00-16:00 online
LAW210Family Law IIsalı 10.00- 12:00 



LAW302Law of Torts IIpls. contact with mr. Şahap
LAW304Land Law II
LAW306Equity & Trusts II



ÇOG110 Çocuk ve Müzikperşembe 10:00-12:00 uygulama yerinde



FZT102Hidroterapi-BalneoterapiPazartesi 9.00-11.00
 Fizyoterapi Uyg. Lab.
FZT104Fizyoterapide Ortez ve Protez KullanımıCuma 9.00-11.00
 Fizyoterapi Uyg. Lab.
FZT106KinezyolojiCuma 14.00-16.00
 Fizyoterapi Uyg. Lab.



FZT108Fizyoterapi Yöntemleri ICUMARTESİ 09.00-11:00 ONLINE
FZT202Mesleki UygulamaHASTANE 
FZT204Masaj Teknikleri ve UygulamaCUMARTESİ 11:00-13:00  ONLINE



AS 110PİŞİRME YÖNTEMLERİ-IIArabahmet K.E.
AS 202ZİYAFET MUTFAĞIArabahmet K.E.
AS 204DÜNYA MUTFAKLARIArabahmet K.E.
AS 210MUTFAK ÇEŞİTLERİArabahmet K.E.



İAY104Acil Sağlık Hizmetleri IIPazartesi 14.00-16.00
  KC7
İAY108Beden Eğitimi ve Vücut Geliştirme IIPerşembe 9.00-11.00
 KC7
Seçmeli (İAY333)Arama Kurtarma ve Afet Yönetimi Pazartesi 9.00-11.00
 KC7



ARC134Prog & Architecturemonday 14:00- 16:00 Arch Studio1
ARC252  İÇT252Environmental Design Systems Çevresel Kontrol Sistemlerimonday 10:00- 12:00 Arch Studio1+ online



ARC111 ARC112 İÇT112Architectural Drawing 1 / II  Mimari Çizim IIwednesday 09:00- 12:00 ArchStudio I
ARC122 İÇT122Building Technology II  Yapı Teknolojisi IITHURSDAY 09:00- 12:00 Arch Studio I



ARC482Professional Practice -thursday 14:00- 17:00 comp LAB1



COMP104Intr. To Computer& Information Systems IIwednesday  09:00- 10:00 online
BİL104 AMH109Bilgisayara Giriş II + Genel Bilgi Teknolojileriwednesday  09:00- 10:00 online
COMP104/ BUS104Computer Applications ll.wednesday  09:00- 10:00 online
BUS104/ COMP104Computer Applicationswednesday  09:00- 10:00 online



MAT102Maths for BUS & ECON. IImonday 09:00-11:00 meetingroom+ online
IHM102Statistics for Tourismmonday 11:00- 13:00 meetingroom+ online
BUS206Statistics II



AS112HİJYEN VE SANİTASYONpazartesi 14:00-16:00  online



CS202+ LAW110Communication Skills IIsalı/ tuesday 09:00- 11:00 KC2
EGL102Writing Skills in Tourismsalı/ tuesday 11:00-13:00 KC2
ANE202Mesleki İngilizcesalı 13:00- 15:00 KC1+ online
AS 206MESLEKİ YABANCI DİL-II
EFL102İngilizce IIsalı/ tuesday 15:00-17:00 KC2



HIS104World History&Civilizationswednesday/ çarşamba 11:00-13:00 online 
TAR104Dünya Tarihi ve Medeniyetler
NH002  TAR102milli tarih (online)Elearning haftalık ders yüklenecek



IRE206Third World Politicssalı/ tuesday 14:00 16:00 (online)
IRE312Foreign Policy AnalysisÇarşamba/ Wednesday 10:00- 12:00  (online)
POLS 417Contemporary Political TheoryÇarşamba/ Wednesday 14:00- 16:00  (online)