Haber KAÜ YENİ YILI KARDEŞ VE DOST OKULU İLE KUTLADI

KAÜ YENİ YILI KARDEŞ VE DOST OKULU İLE KUTLADI

Yeni yıl kutlamasında geleceğin umutlarına merhaba denildi

Geçtiğimiz günlerde Arabahmet İlkokulu ile dost ve kardeş okul olan Kıbrıs Amerikan Üniversitesi (KAÜ) yılbaşı kutlamasını çocuklarla gerçekleştirdi.

KAÜ Rektörü Prof. Dr. Serdar Saydam ve KAÜ Rektör Yardımcısı Doç. Dr. Oya Ertuğruloğlu eşliğinde gerçekleşen kutlamada, Arabahmet İlkokulu Müdürü Ayla Dalgalan, Arabahmet İlkokulu öğretmenleri ve öğrencileri bulunurken, KAÜ Ekibi Arabahmet ilkokulunun minik öğrencilerine, kutlama balonları, çikolatalar ve yılbaşına özel süslü bisküviler hediye edilerek, yeni yılda neşeli, keyifli, mutlu birer gelecek dilediler.

 Arabahamet İlkokulu öğrencileri gerçekleşen kutlamada büyük sevinç ve mutluluk yaşarken, KAÜ Rektörü Prof. Dr. Serdar Saydam; ‘‘Çocuklar için ilgi ve sevgi çok önemlidir. İlgi görmek, bize beraberinde sevildiğimiz hissini yaşatır, hatta bazı durumlarda yalnızca bu yolla sevildiğimizi anlarız. KAÜ Ailesi olarak yeni yılda değerli çocuklarımıza kendilerinin ne kadar değerli olduklarını hissettirebilmek adına, onlarla kutlama gerçekleştirdik. Yıl boyunca da dost ve kardeş okulumuzla birarada olacağız. Yeni yılda tüm çocuklara ve halkımıza en önemli şey olan önce sağlık, sonra huzur ardından da başarı dolu bir yıl diliyorum.’’ dedi.