BİZ SİZE ULAŞALIM
VAZGEÇTİM

Bilgi Formu

Hangi konuda bilgi almak istiyorsun?
Akademik Fakülteler ve Kadro

Fakülteler ve Kadro

Güzel Sanatlar Fakültesi

Ünvan İsim Bölüm Email
Prof. Dr. Jose Manuel Pages Madrigal Mimarlık  
Dr. Fevzi Özersoy  Mimarlık  fevziozersay@gau.edu.tr 
Öğr. Gör.  Melis Karagözlü Mimarlık meliskaragozlu@gau.edu.tr 
Öğr. Gör.  Simzer Kaya Mimarlık  simzerkaya@auc.edu.tr
Prof. Dr.    Saleh Khalil Abu Shindi Plastik Sanatlar  
Dr. Hassina Nafa Plastik Sanatlar  hnafa@gau.edu.tr
Öğr. Gör.  Ayça Çıralı Plastik Sanatlar    aycacirali@gau.edu.tr
Öğr. Gör.  Sinem Ertaner Plastik Sanatlar sinemertaner@gau.edu.tr 

 

İşletme ve Ekonomi Fakültesi

Ünvan İsim Bölüm Email
Prof. Dr. Serdar Saydam İşletme  s.saydam@auc.edu.tr
Doç. Dr. Oya Ertuğruloğlu İşletme o.ertugruloglu@auc.edu.tr
Dr. Panteha Farmanesh İşletme  pantehafarmanesh@gau.edu.tr  
Dr. Esra Günsoy Turizm ve Otel İşletmeciliği  esragunsoy@gau.edu.tr
Doç. Dr. Rukiye Kilili Turizm ve Otel İşletmeciliği  r.kilili@auc.edu.tr
Yrd. Doç. Dr.    Mohammad A.J. Hammouri     Turizm ve Otel İşletmeciliği     

 

Siyasal Bilgiler Fakültesi

Ünvan İsim Bölüm Email
Prof. Dr. Ulvi Keser Siyasal Bilgiler    u.keser@auc.edu.tr  
Yrd. Doç. Dr.    Fazy R. Avery    Uluslararası İlişkiler  
Yrd. Doç. Dr. Linda A. Keen Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi     

 

Sağlık Meslek Yüksekokulu

Ünvan İsim Bölüm Email
Prof. Dr. İsmail Zararsız Anestezi     ismailzararsiz@gau.edu.tr   
Prof. Dr. Tülin Bodamyalı    Yaşlı Bakımı     tulinbodamyali@gau.edu.tr
Yrd. Doç. Dr.     Turgay Akalın    Sağlık Bilimleri  t.akalin@auc.edu.tr

Dr. Şükrü Onbaşı Anestezi sukruonbasi@gau.edu.tr
Öğr. Gör. Ömer Tuğsal Doruk    Tıbbi Dökümantasyon ve Sekreterlik    o.doruk@auc.edu.tr
Öğr. Gör.    Emine Güven Anestezi e.guven@auc.edu.tr
Öğr. Gör.  Nihat Akterzi Fizyoterapi n.akterzi@auc.edu.tr
Uzm. Fzt. Emine Can Fizyoterapi eminecan@gau.edu.tr


İngilizce Hazırlık Okulu

Ünvan İsim Bölüm Email
Öğr. Gör. Sibel Ersiner Hazırlık Okulu     s.ersiner@auc.edu.tr  
Öğr. Gör. Behiye Kuruç    Hazırlık Okulu  b.kuruc@auc.edu.tr 
Öğr. Gör.    Atilay Sarıkaya    Hazırlık Okulu  a.kaya@auc.edu.tr