BİZ SİZE ULAŞALIM
VAZGEÇTİM

Bilgi Formu

Hangi konuda bilgi almak istiyorsun?
Aday Öğrenciler Türkiye Temsilcilikleri

Türkiye Ofislerimiz

Adıyaman
Aksaray
Antalya
Balıkesir
Bingöl / Diyarbakır / Mardin / Şırnak
Bursa
Denizli
Gaziantep
Istanbul Anadolu
Izmir
Kocaeli
Malatya
Mersin
Ordu / Giresun
Tekirdağ
Adana / Osmaniye
Ankara
Aydın
Batman
Bolu/Düzce
Canakkale
Eskişehir
Hatay
Istanbul Avrupa
Kırşehir
Konya
Manisa
Muğla
Sanlıurfa
Van / Hakkari / Muş / Bitlis / Iğdır /Ağrı

Adıyaman

Telefon: 05345892206, 05383836111
Fax: 0416 213 85 72
E-Mail: adiyaman@gau.edu.tr
Adres:
Mehmet Ali Türk
Turgut Reis Mah. İstiklal Cad. No.7 / 1 Adıyaman

Aksaray

Telefon: 03822135422, 05377428684
Fax: 03822138706
E-Mail: aksaray@gau.edu.tr
Adres:
EFENDİ AKTAŞ
İstanbul Dershanesi
Ankara Cad. No: 4
Pk: 68100 Aksaray

Antalya

Telefon: 02423117495, 05324528255
Fax: 02423122649
E-Mail: antalya@gau.edu.tr
Adres:
Filiz Koçer
Karmi Tour
Şirinyalı Mahallesi, İsmet GÖkŞen Caddesi
No: 22/5 (Dedeman, Mc Donalds Yanı)

Balıkesir

Telefon: 0266 875 43 55, 05056633663
Fax: 0266 875 43 55
E-Mail: balikesir@gau.edu.tr
Adres:
Hayri ERÖZ
Adres: Grup Egitim Merkezi Yeni Mahalle Zubeyde Hanim Bulvari No=29 Susurluk BALIKESIR


Bingöl / Diyarbakır / Mardin / Şırnak

Telefon: 05072421021
E-Mail: diyarbakir@gau.edu.tr
Adres:
Mustafa Güzel
Urfa Yolu uzeri 507.sk Zana 8 apt. kat : 2 No : 2 TURKCELL GLOBAL KARSISI KAYAPINAR / DIYARBAKIR


Bursa

Telefon: 0224 2463657 - 2472220
Adres:
Seyfi Seyfioğlu

BDM Dil Merkezi
İhsaniye Mh. İncesu Sk.
Şahin Sit. B blok No:7/A

Denizli

Telefon: 0 532 0537055
Adres:
Yakup KUCUK

Adres: Forum Camlik AVM arkasi
Mehmetcik mahallesi 2634 sokak No:4 Kat:1 DENIZLI Performans Spor Ustu

Gaziantep

Telefon: 03423389303
Fax: 03423389330
E-Mail: gaziantep@gau.edu.tr
Adres:
SELMA AKKAYA
AROTA Turizm & Seyahat Acentası
Muammer Aksoy Bulvarı Değirmiçem Mahallesi
Bulvar Apartmanı No:77/A
Şehitkamil Gaziantep

Istanbul Anadolu

Telefon: 0850 650 20 00
E-Mail: anadoluofis@gau.edu.tr
Adres:
Tugayyolu Cad. Ofisim Istanbul Plazalari No:20/B Kat: 2/9 pk: 34846 Maltepe/Istanbul

Izmir

Telefon: 02324645080, 02324645083, 02324645088
Fax: +902324645004
E-Mail: izmir@gau.edu.tr
Adres:
GAU EGE BÖLGE KoordinatÖrlüğü
Ali çetinkaya Bulvarı No:31 Kat:6
Daire:11 Akkaya Apartmanı.
Sevinç Pastanesi üzeri
Alsancak/İZMİR

Kocaeli

Telefon: 0262 320 0168 - 0532 272 1641 - 0555 872 6221
E-Mail: kocaeli@gau.edu.tr
Adres:
Sn. Cengiz Karacaoglu, ESC Avrupa Yurtdisi Egitim Ltd. Sti., Flexy Is Destek Merkezi, Yenisehir Mh. Demokrasi Cd. No:54 Izmit, KOCAELI


Malatya

Telefon: 04223240634/05468484000
E-Mail: malatya@gau.edu.tr
Adres:
Ofis Adresi: İnÖnü Caddesi
Pak Kazanç İŞ Merkezi
Kat: 5 No: 108
Merkez/Malatya

Soner KARASLAN

Mersin

Telefon: 03242387152 - 0506 293 61 91
Fax: 03242381480
E-Mail: mersin@gau.edu.tr
Adres:
SEVİL KASSEM
IES - Atatürk cad.
erol apt.no:122
33010 Mersin

Ordu / Giresun

Telefon: 04522220909 - 0506 854 41 04 - 04522141204(fax-tel)
E-Mail: ordu@gau.edu.tr
Adres:
Rana Ozdogru
Fevzi Cakmak Cad. No: 13 K:2 Altinordu-Ordu

Tekirdağ

Telefon: 0282 261 00 28, 0532 276 39 38, 0507 218 58 48, 0 532 277 15 68
Fax: 0282 263 93 80
E-Mail: tekirdag@gau.edu.tr
Adres:
Hasan GüNEYER & Aysegul GüNEYER
Hükümet cad.no:54
Ertuğrul mah.demir sok no:41
Tekirdağ

Adana / Osmaniye

Telefon: 0322 458 00 68 , 0505 005 28 85
Adres:
EDUSTORE YURTDISI EGITIM

Resatbey Mah. Gazipasa Blv. Defneli Apt. Kat: 2 Daire: 4 Seyhan - Adana



Ankara

Telefon: 0 312 418 35 30 - 0 312 418 35 40
E-Mail: ankara@gau.edu.tr
Adres:
Mesrutiyet Mah.Ataturk Bulvari No127/202 Bakanliklar Cankaya

Mango Magazalari uzeri-Selcan Ishani Kat 4 No:403

Aydın

Telefon: 05437955824, 05325159845
E-Mail: aydin@gau.edu.tr
Adres:
Arif Ilker Sahin

Adres : 7 Eylul Mah. Izmir Bulvari Es-ko ishani (efeler belediyesi yani )no:26 kat 2, AYDIN , Merkez

Batman

Telefon: 05052253360
E-Mail: batman@gau.edu.tr
Adres:
Ekrem Demir
Batman Ofis Adresi :GAP Mahallesi, 2502. Sokak, 2/1

Bolu/Düzce

Telefon: 03742179888 - 0 532 579 32 89
Fax: 03742159930
E-Mail: bolu@gau.edu.tr
Adres:
Nuray Namdar

Adres: İzzet Baysal cad. Güler 1 İŞhanı. Kat. 4 No. 403 14100 BOLU

Canakkale

Telefon: 0 505 663 3663
E-Mail: canakkale@gau.edu.tr
Adres:
Hayri Eroz VIP Egitim Danismanligi ve Ogrenci Gelisim Merkezi
Kemal Pasa Mahallesi Yali Caddesi No.59/8 Canakkale

Eskişehir

Telefon: 02222340235 - 0532-272-1641
Fax: 02222350235
E-Mail: eskisehir@gau.edu.tr
Adres:
Cengiz Karacaoğlu

ESC Avrupa YurtdıŞı Eğitim
HoŞnudiye Mahallesi
İsmet İnÖnü 1 Cad. Akka İŞhanı
No: 17 Kat:1 Daire: 29
ESKİŞEHİR

Hatay

Telefon: 05301325444
E-Mail: hatay@gau.edu.tr
Adres:
Soner ESKIOCAK
Adres
Sumerler Mah. 14/1 Sok. No:7 Defne/HATAY (Necmi Asfuroglu Anadolu Lisesi Arkasi)

Istanbul Avrupa

Telefon: 1- 0212 4813009
2- 0212 2497882
3- 0212 2273788
Fax: 0212 227 27 66
E-Mail: istanbul@gau.edu.tr
Adres:
HüSEYİN ATA
GAU Türkiye KoordinatÖrlüğü
Adres: Yıldız mah. Asariye Cad.
No;3 BeŞiktaŞ
İstanbul-Turkey

Kırşehir

Telefon: 0386 214 44 04 - 0531 401 99 51 - 0542 34 34 542
Fax: 0386 214 44 04
E-Mail: kirsehir@gau.edu.tr
Adres:
GÖkhan KODALO?LU G.A.U KırŞehir Temsilciliği

Ankara Caddesi P.T.T karŞısı ,14/1 Yeni Pasaj , Kat 1 , No:17. 40100-KIRŞEHİR

Konya

Telefon: 03323517000
Fax: 03323512228
E-Mail: konya@gau.edu.tr
Adres:
Fatih Bekdik
Adres: Abdulaziz Mah.Keykubat Sok.Gazyağcı İŞhanı Kat:1 No:2
Meram-Konya

Manisa

Telefon: 02367120220 - 05325159845
E-Mail: manisa@gau.edu.tr
Adres:
İlker Şahin
Ada Eğitim DanıŞmanlık
Menderes Cad:No:66(Öğretmen evi karŞısı ) MANİSA/SALİHLİ

Muğla

Telefon: 05320537055
E-Mail: mugla@gau.edu.tr
Adres:
Yakup Küçük
Adres: Emir Beyazıt Mahallesi
Ethem Serim sokak No:11 Mentese/Mugla

Sanlıurfa

Telefon: 0414 315 86 61, 05448786733
E-Mail: sanliurfa@gau.edu.tr
Adres:
Haydar Akkaya

Bahceli Evler mahallesi
Halide Nusret Zorlutuna cad.
Abide Apt. Kat: 1
Haliliye /SANLIURFA

Van / Hakkari / Muş / Bitlis / Iğdır /Ağrı

Telefon: 05065991136 - 05438793465
E-Mail: van@gau.edu.tr
Adres:
Doğan Ekinci
BeŞyol mevki Eski defterdarlık yanı Set-AŞ Akaylar iŞ merkezi kat:2 No:9